izgubio ključ kofera-šta sad

zebarac

Member
sinoć na potezu jarun-maksimir iz hlača mi ispali ključevi kapinog kofera
naravno rezervni nemam
što da se radi
ako se to ili nešto slično desilo nekome kako je to riješio
što mi je za raditi
sve je u njemu a ja ga ne mogu ni otvoriti ni skinuti dolje
radi se o kappi od 46 lit.


fala na savjetima
 
kao prvo čestitam ti na mudrom potezu da si nisi napravio rezervni ključ  (y) a šta možeš napravit...provalit bravicu tj. odvest se kod nekog dobrog bravara da pokuša napravit drugi ključ po bravici! Naravno , to će te koštati kao da si napravio jedno 20-30 rezervnih ključeva!
 
a kaj bi mogel napravit...sjebeš ovu bravu, otvoriš i kupiš drugu s dva ključa... a drugi način je da nemaš prokleti ružni kofer na motoru, al to je već za neku drugu priču... :mrgreen:

e da i ova ideja od malog bele ti nije loša, odi kod bravara :mrgreen:
 
Odi do Kinga, ovaj bu ti ga besplatno otvoril.  :mrgreen:
sam da se ima s čim igrat  :mrgreen:
 
dodi navecer u XXL, okreni rundu i otvoril bum ti kofer sa teniskom lopticom(vakum je zakon) :mrgreen:
 
Odi do bravara na Kvatriću i otvoril bu bez da ubije bravu, a mislim da po njoj može napraviti i ključ  :wink:
 
Incredible said:
evo i uputa http://www.youtube.com/watch?v=MNaSTipOYy8&feature=related  :LOL:
guba plavuša  (y)
 
Incredible said:
evo i uputa http://www.youtube.com/watch?v=MNaSTipOYy8&feature=related  :LOL:

Filmić za uzrast do 4 godine maximum :mrgreen:
 
meni je covjek otvorio Kappin kofer sa kljucem ya paljenje od BMWa (motora)

Srki
 
novost08081307.jpg
 
bravar na tržnici utrina, meni radio ključ po bravi za krovni kofer auta (dobio ga od suseda za 0 kuna jer je zgubil kljuć), a cijena je bila nekih 60-70 kuna za dva kljuća i bio gotov za 15-ak minuta
 
Iza shopping centra Prečko u zgradama prema jugu ima bravar koji je jednom poznatom radio ključ prema bravi. Uspješno i za neveliku lovu  (y)
 
zokx said:
Iza shopping centra Prečko u zgradama prema jugu ima bravar koji je jednom poznatom radio ključ prema bravi. Uspješno i za neveliku lovu  (y)

ima i na placu na Vrbanima...