izmjena lanca....

Black Bat

Member
molim forumaše za info tko bi mi mogao promjenit lanac na banditu u ZG....ali da ima onaj alat za lanac a ne čekić jer čekić imam i ja.....tenks..........
 
javi se clanu foruma Endurolab  (y)
 
Branko ti si običan asshole,mislim koja ti je fora tak se zajebavat,čovjek niti ima alat niti se bavi time a ti mi ga preporučuješ,nadam se da če ti se to vratiti u životu...
 
Black Bat said:
Branko ti si običan asshole,mislim koja ti je fora tak se zajebavat,čovjek niti ima alat niti se bavi time a ti mi ga preporučuješ,nadam se da če ti se to vratiti u životu...

?

nece da ti ucini-papak  :palacdolje:
 
mate said:

sta se ti keljis tebi se steka jer si mu da novu priliku na forumu pa ti cak i pere motor e bas je papcina  :LOL:
 
Black Bat said:
molim forumaše za info tko bi mi mogao promjenit lanac na banditu u ZG....ali da ima onaj alat za lanac a ne čekić jer čekić imam i ja.....tenks..........

Koliko ti je hitno?
 
Meni je mate sponzor. Odkad me sponzorira sve na motoru mi rade u ovlastenom servisu. Rado bi pomogao covjeku al se vise ne bavim motorima i sav alat sam bacio.

Bi volio imat sponzora?  :jesus:
 
nije mi tak hitno ali bi ipak što prije.....ali i do sad sam se vozil  pa mogu i dalje mada ovaj tjedan ionak bude kišovit pa i nebu neke vožnje...
 
mislim,tek toliko da velim,nazval sam Novemu u Draganičima i rekli su mi početkom petog mjeseca.....jebote ko da se naručujem na magnetnu...a ovih meštri koji lupaju čekičem (a to mogu i ja ali neću) ima koliko hočeš ali ja bi ipak da to bude kak treba....možda sam picajzla ali sorry .....