Izmjena podataka u knjižici vozila

moover said:
Što ako je greškom službenika krivo upisana veličina gume u prometnu? Mislim, evidentno je greška (upisano 12/70 umjesto 120/70)?

Može li se to kako rješiti na STP ili treba ići u MUP u mjesto prebivališta i platiti izradu nove prometne?

Mislim da se ne isplati niti 1min vremena trošiti na to.
Ukoliko već zafrkavaju zbog gume - gledati će podatke iz tablica koje imaju i vidjeti da je to ok.

A i večina nas te smatra mega-carem jer možeš voziti na gumi 12/70 :naklon:
 
moover said:
Što ako je greškom službenika krivo upisana veličina gume u prometnu? Mislim, evidentno je greška (upisano 12/70 umjesto 120/70)?

Može li se to kako rješiti na STP ili treba ići u MUP u mjesto prebivališta i platiti izradu nove prometne?
Ja bi u stanicu di su ti to napisali, tražio da mi, naravno, printnu nove o njihovom trošku. I onda bi ih pital a tko bu mi od njih išel ovjeriti knjižice u MUP. Jer to ipak nije tvoja greška. :mrgreen:
 
Bandit said:
Ja bi u stanicu di su ti to napisali, tražio da mi, naravno, printnu nove o njihovom trošku. I onda bi ih pital a tko bu mi od njih išel ovjeriti knjižice u MUP. Jer to ipak nije tvoja greška. :mrgreen:
Hebate, pa nije ovo amerika...  :mrgreen: Ovo prvo još kako-tako... al ovo da će mi oni ići u mup.... to kao da ih nazovem telefonom i kažem da sve rješe i pošalju mi poštom doma novu ispravnu prometnu...  :shock:

Me, ne brinem se... rješit ću to kad prođe sezona... nije STP u PŽ daleko od MUPa, a nije ni gužva... Još ak uvalim staroj da to rješi, pa što bih se brinuo....  :mrgreen: