Izmjenjen zakon?

baldeks

Active member
Neznan koga bi pita pa ću ode postavit pitanje  :wink:
I naravno neka se tema premjesti ako joj ode nije misto  :)
Čitam po internetu da je trebala stupiti izmjena zakona o prometu do kraja 2010. tj. ova zadnja izmjena.
U njemu se navodi da je ukinuta ona glupost od blokada na 50icama na tehničkom?
Pitam zato jer u petak mi je registracija...i? dali je to istina da ne oden ko indijanac tamo?  :misli:
 
baldeks said:
Neznan koga bi pita pa ću ode postavit pitanje  :wink:
I naravno neka se tema premjesti ako joj ode nije misto  :)
Čitam po internetu da je trebala stupiti izmjena zakona o prometu do kraja 2010. tj. ova zadnja izmjena.
U njemu se navodi da je ukinuta ona glupost od blokada na 50icama na tehničkom?
Pitam zato jer u petak mi je registracija...i? dali je to istina da ne oden ko indijanac tamo?  :misli:
Vjerojatno griješim, ali i prije si moga registrirat 50-ku sa skinutom blokadom, ali na veliku tablicu, i za određenu sumu novaca više od "obične" pedesetice.  :mrgreen:
 
Shepa said:
Vjerojatno griješim, ali i prije si moga registrirat 50-ku sa skinutom blokadom, ali na veliku tablicu, i za određenu sumu novaca više od "obične" pedesetice.  :mrgreen:

to se moglo tam negdje 97. - 98. god...

a zakon 50 kmh i dalje vrijedi... ništa se nije ukidalo... to su samo neki bezvezni tračevi po forumima... tako sam i ja mislio pa sam zvao frenda na tehnički koji mi je rekao da i dalje mjere brzinu tamo i da će mjerit za sve vijeke vijekova...
 
baldeks said:
Neznan koga bi pita pa ću ode postavit pitanje  :wink:
I naravno neka se tema premjesti ako joj ode nije misto  :)
Čitam po internetu da je trebala stupiti izmjena zakona o prometu do kraja 2010. tj. ova zadnja izmjena.
U njemu se navodi da je ukinuta ona glupost od blokada na 50icama na tehničkom?
Pitam zato jer u petak mi je registracija...i? dali je to istina da ne oden ko indijanac tamo?  :misli:
ma samo opusteno  :wink:
 
-zwer- said:
to se moglo tam negdje 97. - 98. god...

a zakon 50 kmh i dalje vrijedi... ništa se nije ukidalo... to su samo neki bezvezni tračevi po forumima... tako sam i ja mislio pa sam zvao frenda na tehnički koji mi je rekao da i dalje mjere brzinu tamo i da će mjerit za sve vijeke vijekova...
Na mnogo stranica sam naletio,s tim da forume nisam gleda.
evo link jedne od mnogih... :wink:
http://autoklub.jutarnji.hr/lijekovi-droga--0-5-promila-alkohola--dopusteno-prekrsiteljima--mladi-vozaci-u-aute--109-ks--blendanje-kazna--cetverocikl-b-kategorija--najstroza-kazna--suprotan-smjer--zaledena-stakla-/908026