Izrada amblema

Tajnica

Active member
Trebam pomoć!  :D

Molim, ako me netko može uputiti kod nekoga tko se bavi vezenjem (štikanjem) amblema, po mogućnosti u Slavoniji, ali za silu je vrag i muhe jeo, pa će se skočiti i do Zagreba ako treba.  :mrgreen:

Puno hvala!  :D
 
1.)O kojoj količini nečega što bi se trebalo štikati radi(majce,kape itd.)?
2.)O kojoj veličini štika i u koliko boja se radi?
3.)Način i vrsta plaćanja?
 
cherokee said:
1.)O kojoj količini nečega što bi se trebalo štikati radi(majce,kape itd.)?
2.)O kojoj veličini štika i u koliko boja se radi?
3.)Način i vrsta plaćanja?

Ajde napisat ću ti kad provjerim ili javiti na PP. Uglavnom za jakne i majice, veličinu štika ne znam. :)




Next please!
 
ajd i meni javi pa ti mogu pitat ove moje iz kluba. oni su kod nekog u HR dali radit, okolica  Sl. Broda cini mi se
 
PRINT STUDIO,SMIČIKLASOVA 21, ZAGREB

01/4671721

ako bude trebalo mogu ti posredovat imam tamo neke poznate frendove
 
Amblem izgleda ovako:



Koliko je boja - prebrojite  :mrgreen:

Velikih amblema trebalo bi za sada cca 150 komada, a manjih oko 200 komada.

Veliki se mogu raditi u dimenzijama 20 - 25 cm, a mali 10 cm.

Plaćanje - preko žiro računa.
 
Kuca do mene je krojacka radiona i imaju stroj za stikanje tj. 2 kom i onak usput to mi je stric pa mogu mozda pitat koliko bi to okvirno kostalo! Inace to je u Zagrebu tocnije Ivanja Reka na samom izlazu sa autoputa! Ak nenadjete nista blize ja mogu probat saznat cifru!
 
moja baka pika goblene mogla bi ti ona to al veli da nezna dal bu živa još pet godina da to završi :LOL: :LOL: :LOL:
 
"Stil" u Ilici, preko puta Gigine zlatarne. Tel. 4835644 Mi smo tamo svojevremeno nešto štikali. S obzirom na veličinu, moglo bi biti prilično skupo. To ti ide po broju uboda. (igle)  :mrgreen:
Ima i "Aplikon" u Prečkom. Tel. 3880325
Eto. Deri.
 
tomee said:
moja baka pika goblene mogla bi ti ona to al veli da nezna dal bu živa još pet godina da to završi :LOL: :LOL: :LOL:

jedna rijeć: Moderator :spank:
off-topićar :jesus: :LOL:
 
Moja punica ti ima radionu tih prišivaka,ali već ti je Emil (69) dao broj od radione iz Prečkog,ali evo ti i ovaj broj 01-3390619 - Lidija
 
Hvala svima. Sutra/prekosutra cu dotičnima sve prenijeti pa se čujemo.  :D
 
javi se marmevladi ak hoces print studio, a mozes i GEJZEJCU!
:mrgreen:
 
"naftalina-terminator" u botincu(Zagreb) 01/6546 039  01/6554 555,skoro sve zaštitarske tvrtke kod njih štikaju svoje logotipe,štikaju na kožu,platno na šta god hoćeš.Šivaju i po mjeri sve što treba,ok firma ako ti bilo kakve dodatne informacije trebaju javi  na pp :D
 
amblem nije adekvatan motorima u klubu trebao bi gosp. prezident staviti nekog choppera na amblem
 
poker said:
amblem nije adekvatan motorima u klubu trebao bi gosp. prezident staviti nekog choppera na amblem

Ovo nije tema za takve komentare, ali kad si već spomenuo takvo što, u Klubu su članovi sa raznolikim vrstama motora, pa nebi bilo u redu da se neki posebno izdvajaju.  :D  :D