izrada distancera za celjusti

sven54

New member
Zanima me da li netko zna kome ili gdje bih mogao odnjeti svoju vilicu sa kotačem gore i diskom i celjustima da mi netko napravi distancer za te celjusti posto nisu original od mog motora. radi se o tome da ih treba udaljiti samo nekih 2-3 cm od nosaca na vilici ali ja osobno nisam dovoljno struca za napraviti tako nesto.

Ako znate nekog majstora kojem je to napraviti onako za dobro jutro ili netko od vas radi bio bih zahvalan. Naravno svaku uslugu bi uredno platio ako je neka normalna cijena!

 
Da li trebaš kliješta približiti felgi u smjeru osovine ili udaljiti od vilice za veči disk??

Ako trebaš kliješta samo približiti felgi, onda nabavi duže šarafe i između kliješta i vilice podmetni nekoliko podložnih pločica. (tako sam ja riješio problem na XT-u kad sam stavio alu felge)
 
sven54 said:
dobro, ajmo dalje ?!

kaj ajmo dalje

*ebote pikse, te *ebale

za te pikse ti ni pravi drepank netreba, to na onom iz "pevca" napravis

a zeleni ti racing verziju napravi ak treba
 
a zval me covek.. napravim ja i od aluminija i iz dva djela ili iz komada ..s.ve se da... samo kaj se mei ne da raditi =)


nemam vremena jebiga... jedino sam slobodan nedjeljom a onda radje idem negdje past sa motora il nekaj...  :jesus:




napravit ce ti sve to bilo koji tokar... samo ce i fino naplatit-..
 
materijal..hm pa najbolje bi bilo aluminij. sutra cu tocno izmjerit i slikat pa da vidite o cemu se radi. evo ovo bi ugrubo bilo to:

ovu celjust bi trebala stajati ovako kao sada samo pricvrscena sa distancerom

 
samo molimte kada to sve kompletiras stavi i pravi lajtung sa odvajajaucim nastavcima da to radi kak treba i da izgleda jebeno kak i treba izgldat... a ovaj gumeni zafitilji nekam na more da si čiča veže koze sa njima...
 
imam obican pleteni lajtung onaj nemam onaj pleteni ko ti sta se moze rastavljat .  kolko je to u motor maniji 300kn ?
 
možeš to i za duplo manje love napravit, bila je tema pa potraži...
 
Je li netko uocio "stender" za scooter u pozadini  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Makki said:
Je li netko uocio "stender" za scooter u pozadini  :LOL:  :LOL:  :LOL:

hahh...sto je najbolje efikasan je 120% a jos bolja kombinacija je s njim akd skinem prednji kotac i samo stapove vilica zabijem u stender umjesto boca. bolid stoji ravno i ne mrda ni lijevo ni desno