Izrada ispušne grane

vyp54

Well-known member
Pozdrav svima,

tražin firmu/majstora koja/i radi auspuhe odnosno ispušne grane. Poželjno je da je unutar RH.

Opis situacije: motor u pitanju je Suzuki GSX 1300 (B-King) za kojeg iman Akrapovičeve grane 4-2-1. To su grane za Hayabusu koje su plug & play za B-Kinga, ali Hayabusin sustav izgleda tako da top izlazi bočno dok kod B-Kinga zavija iza mašine, penje se paralelno s amortizeron i završava s dva topa ispod sica. Ono šta meni triba je da mi neko izradi (custom made) ispušnu cijev koja bi spojila kraj grana iza mašine s početkon topova ispod sica. Nekakvih 50ak cm možda i manje. Akrapovič (niti ijedna druga firma) to nisu nikad radili (nema za kupit gotovo), a Serdarević to više ne radi (kontaktira san ga telefonski neton prije pisanja ovog posta).

Poželjno je da je titanij (s obziron da je ostatak sustava titanij), ali prista bi i na obični čelik. Cijena nije problem.

Hvala unaprid!
 
Fronius said:
Kucelj?

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Moja preporuka je isto Kucelj  (y)
 
Fala na sugestijama, kontaktirat ću ljude, ako neko ima još preporuka/iskustava bit ću zahvalan.  (y)
 
Vyp, jesi ti prije 10 i više godina ovdje slagao RS250? Znam da si svašta izvodio oko mehanike? Ako si to ti?