Izrada stendera!!!

AnteK said:
Za one koji imaju enduro motor, ja mogu dati mjere i za prednji i za zadnji štender, a jednako tako najkvalitetniji i najjeftiniji kotači su kod mene :D
quote]

Kolko bi došlo za Z750s - ak se baviš s tim, pa da se javim (naravno čim kupim motorček)
 
AnteK said:
sandi said:
Kolko bi došlo za Z750s - ak se baviš s tim, pa da se javim (naravno čim kupim motorček)

Kad kupiš motorček javi se :D

Dobro bi došla i informacija o cijeni
 
eniss said:
Medo said:
Evo još jedan primjer sa mjerama:

Kralju jucer sam napravio za svoj ZX7R stender po tvojim mjerama, super izgleda.

Samo sam vario bez maske pa nemugu jutros da gledam na oci.

Eto ,to je čovjek. Svi se nešta dogovarate a on švasaparat u ruke i napravio stalak!
A ako želite kvalitetne točkiće onda maznite neka starija kolica iz dućana! :mrgreen:
 
i moj stender je na pola puta, povario sam glavnu konstrukciju, jos samo
pojacanja i tockice moram negdje rjesit i gotovo!! radio sam isto po medinim mjerama, samo sam ga morao malo povisit, posto mi zasad sluzi sa atx-a
 
AnteK said:
djuka0505 said:
Na stranici http://www.motostil.com/savjeti/index.php?id=cl7 sam nasao clanak o izradi stendera. Sve je ljepo objasnjeno, materijal koji je
potreban, alat za izradu, postupak, savjeti, ali pise da bi trebalo imat vec gotove stendere prema kojima bi radili nove. Problem je sto ja nemogu nabavit vec gotove stendere po kojima bi radio druge. Napravio bih stendere za ninju ZX-7R (nije moja vec prijateljeva, j... ga).
Dali ima itko ikakve mjere za stendere, kolika mora bit visina, sirina i jos pokoji pametan savjet?

Za one koji imaju enduro motor, ja mogu dati mjere i za prednji i za zadnji štender, a jednako tako najkvalitetniji i najjeftiniji kotači su kod mene :D


Sad si mi dal posla, a taman sam mislil kak je gotovo sa varenjem i piganjem za ovu godinu.
 
Medo said:
eniss said:
Medo said:
Evo još jedan primjer sa mjerama:

Kralju jucer sam napravio za svoj ZX7R stender po tvojim mjerama, super izgleda.

Samo sam vario bez maske pa nemugu jutros da gledam na oci.

Eto ,to je čovjek. Svi se nešta dogovarate a on švasaparat u ruke i napravio stalak!
A ako želite kvalitetne točkiće onda maznite neka starija kolica iz dućana! :mrgreen:


TOCKICI U "OBI-u" 1 Euro komad...
 
Sve je to u redu, dečki, ali što s criuserom koji ima s desne strane dva auspuha koji su duži od centra zadnjeg kotača. A nema niti baš mjesta između matice zadnjeg kotača i auspuha. Radi se konkretno o Marauderu iz 2000.god. s originalnim topovima. Ja bih radije kupio nego radio (nemam alata, itd...) Znadete li nekoga tko bi napravio ili prodao takve stendere, a da je iz sjeverozapadne Hrvatske?
 
brum said:
Sve je to u redu, dečki, ali što s criuserom koji ima s desne strane dva auspuha koji su duži od centra zadnjeg kotača. A nema niti baš mjesta između matice zadnjeg kotača i auspuha. Radi se konkretno o Marauderu iz 2000.god. s originalnim topovima. Ja bih radije kupio nego radio (nemam alata, itd...) Znadete li nekoga tko bi napravio ili prodao takve stendere, a da je iz sjeverozapadne Hrvatske?


http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=10003333
 
mislim da je ovo najlakse napravit, malo cijevi i nekog slaufa i svasaparat
 
Ovo fakat još nisam vidio! A jel možeš sam uopće dići motor na ovaj štender? Mislim, kada ima rukohvat valjda se diže rukom, a ne nogom! No dakle, sad si mi stvarno dao misliti. Svejedno, hvala!
 
brum said:
Sve je to u redu, dečki, ali što s criuserom koji ima s desne strane dva auspuha koji su duži od centra zadnjeg kotača. A nema niti baš mjesta između matice zadnjeg kotača i auspuha. Radi se konkretno o Marauderu iz 2000.god. s originalnim topovima. Ja bih radije kupio nego radio (nemam alata, itd...) Znadete li nekoga tko bi napravio ili prodao takve stendere, a da je iz sjeverozapadne Hrvatske?

Boško :

033 716 039
091 589 5 589

M900 :mrgreen:
 
Evo počastio sam se sa štenderom!


Samo mi je nizak jedno 2cm kad ga dignem na stender!!!... :? pa moram podbacit dvi letvice, i onda ga dignut!  :wink:
Kupljeno u MotoGama 250kn! (počinčan)
 
štenderi su po meni više za motore koji nemaju centralni nogar i za Zagrebcane i Slavonce dok je snjeg da motor ne "pati" 4-5 mjeseci
U Dalmaciji ga možeš postaviti dok je kiša 1-2 dana  :mrgreen: e da i za šminkere
 
gloginjaR said:
Evo počastio sam se sa štenderom!


Samo mi je nizak jedno 2cm kad ga dignem na stender!!!... :? pa moram podbacit dvi letvice, i onda ga dignut!  :wink:
Kupljeno u MotoGama 250kn! (počinčan)

u louisu isti taj 15€