Jake masine na skuterima 50ccm skuterima??

MARINO

Member
Ovako zanima me nesto:negdje sam cuo da masina od sp-a 180 pase na stalkera,saraf na saraf...??Bas i ne vjerujem u to...
Pisite ako znate koje masine pasu na koje skutere??Mislim masine koje priblizno pasu
i oni koju su nesto radili neka napisu ako im se da... 8)
 
koliko san cua pase masina od runnera 50 stara na baotiana 50 bq sta vec .. al nisan siguran jesu to patkice ili je definitivno tocno
 
tesko da bi to pasalo :misli: kad bi pasalo bi idealno bilo...ocu saznat sta je najbolje,jednog dana ako bude viska love bi stavljo masinu od sp-a na neki 50ccm
vidio sam da neki frajer prodaje nrg sa masinom od sp-a za 5 soma,malo je fus ali to je zakon...
 
potrebno preradjivati nosac... Kako ces ga regati, tesko ti je blokirati big bore na 50kmph...
 
ma ne moras se za regu brinut (y)...meni se to cini dosta jednostavno,ljudi malo napuhuju...meni su nosaci bili shebani sa sr150 i napravio sam ih,ko novo!!!
ne kuzim,jednostavno masinu treba dobro sklepat na ramu i bog...
 
MARINO said:
ma ne moras se za regu brinut (y)...meni se to cini dosta jednostavno,ljudi malo napuhuju...meni su nosaci bili shebani sa sr150 i napravio sam ih,ko novo!!!
ne kuzim,jednostavno masinu treba dobro sklepat na ramu i bog...

big bore ima jace vibracije nego 50ccm, trebas srediti lijepo prigusenje vibracija sa nosaca na ramu... ako se dobro napravi nije nikakav problem... samo treba polako i kvalitetno raditi...