Janbo & Custom Chrome iz Lučkog

Sledgehammer

Guest
Isti se reklamiraju kao prodavači quadova, te full-chrom opreme i customizacije kromom.

Ja sam ih tražio puno manje, a to je da mi naprave špicu za kacigu, tzv. braincap, u koju bih tu špicu gore ušarafio i izgledao kao neki general iz Austrougarske... just kidding, to bi bilo samo za show-namjene.  :biker:

Napravim ja nacrt toga u Corelu (visina cca 120 mm, max širina 20 mm), pitam ih jel može u prokromu i kažu da može. Čak mi lupi i cifru, cca 140 kuna za istu, ja prihvatim, i kažu za dan-dva... pa idući tjedan.. pa opet idući tjedan... pa samo što nije... pa metalotokar im je malo maka, pa ovo, pa ono... i tako sam, nakon ne-znam-koliko poziva i troškova za telefon, odustao, uz stisnute zubeke i špricanje u stilu "mamuvamjeb...".

Ne smeta me kaj to nisu napravili, već kaj su lagali i odugovlačili i radili majmunosa od mene... a to nitko od nas ne voli, zar ne?

Stoga sam odlučio ovako ih staviti na nekakvu "crnu listu", jer se držim one narodne "tko je nevjeran u malome, nevjeran je i u velikome...". Ako nisu mogli napraviti običnu špicu sa navojem, koja košta pišljivih 140 kuna, i to u nekom "razumskom" roku od 2 mjeseca, onda ne znam kako bi meni, ili bilo kome, mogli napraviti neki jebački unikatni kromirani dio za neku ultra-makinu??? Ako nisu htjeli raditi, onda se to tako kaže, a ne srati unedogled...

Znam samo da ne bih volio ništa više naručiti ili kupiti kod njih, jer mi se čini da su vrlo neprofesionalni. Mada i svaki puta kada prođem pokraj njih (na samom ulazu u Lučko iz smjera Zagreba, odmah nakon 30 metara sa desne strane) imam dojam da su i prema drugima takvi, jer još nikada nisam vidio kupce kod njih, jedino je prošli tjedan jedan tatica sa svojim klincem razgledavao quadove parkane na dvorištu ispred dućana.

Uglavnom, ako netko ima još kakvih iskustava sa njima, bilo koje vrste, neka napiše... za mene su oni shit. I to mrtvi.

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Sledgehammer said:
I
Ja sam ih tražio puno manje, a to je da mi naprave špicu za kacigu, tzv. braincap, u koju bih tu špicu gore ušarafio i izgledao kao neki general iz Austrougarske... just kidding, to bi bilo samo za show-namjene.  :biker:

daj nacrt na PP i dobis je iz V2A ili V4A
za pivu dve
 
Sledgehammer said:
Isti se reklamiraju kao prodavači quadova, te full-chrom opreme i customizacije kromom.

Ja sam ih tražio puno manje, a to je da mi naprave špicu za kacigu, tzv. braincap, u koju bih tu špicu gore ušarafio i izgledao kao neki general iz Austrougarske... just kidding, to bi bilo samo za show-namjene.  :biker:

Napravim ja nacrt toga u Corelu (visina cca 120 mm, max širina 20 mm), pitam ih jel može u prokromu i kažu da može. Čak mi lupi i cifru, cca 140 kuna za istu, ja prihvatim, i kažu za dan-dva... pa idući tjedan.. pa opet idući tjedan... pa samo što nije... pa metalotokar im je malo maka, pa ovo, pa ono... i tako sam, nakon ne-znam-koliko poziva i troškova za telefon, odustao, uz stisnute zubeke i špricanje u stilu "mamuvamjeb...".

Ne smeta me kaj to nisu napravili, već kaj su lagali i odugovlačili i radili majmunosa od mene... a to nitko od nas ne voli, zar ne?

Stoga sam odlučio ovako ih staviti na nekakvu "crnu listu", jer se držim one narodne "tko je nevjeran u malome, nevjeran je i u velikome...". Ako nisu mogli napraviti običnu špicu sa navojem, koja košta pišljivih 140 kuna, i to u nekom "razumskom" roku od 2 mjeseca, onda ne znam kako bi meni, ili bilo kome, mogli napraviti neki jebački unikatni kromirani dio za neku ultra-makinu??? Ako nisu htjeli raditi, onda se to tako kaže, a ne srati unedogled...

Znam samo da ne bih volio ništa više naručiti ili kupiti kod njih, jer mi se čini da su vrlo neprofesionalni. Mada i svaki puta kada prođem pokraj njih (na samom ulazu u Lučko iz smjera Zagreba, odmah nakon 30 metara sa desne strane) imam dojam da su i prema drugima takvi, jer još nikada nisam vidio kupce kod njih, jedino je prošli tjedan jedan tatica sa svojim klincem razgledavao quadove parkane na dvorištu ispred dućana.

Uglavnom, ako netko ima još kakvih iskustava sa njima, bilo koje vrste, neka napiše... za mene su oni shit. I to mrtvi.

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

u istoj su klasi kao motormanija samo seru lažu ali i cijene su im da glava boli :nasilni:
 
Ja sam mislio iznajmiti Quad kod njih, traže mislim 300Eur pologa, ali sad mi je to malo sumnjivo... Ima netko s tim iskustva?
 
inače daš dokument(osobnu,putovnicu) i gas,a ovo je u banani :palacdolje:
 
e ovak nacrt si dao mehanicaru koji je u to vrijeme odradivao otkazni rok.Radim tamo ko mehanicar i iako ne ulazim tolko u prodaju osim kad su u pitanju dijelovi za harleya znam da se  daje sve od sebe da se kupac zadovolji.Cak stovise s vecinom kupaca imamo prijateljske odnose i trdimo se dat popust za sve prodano.
Kaj se tice djelovanje firme oko prerada,pogreska vodstva firme je u oglasu.Mi prerade za sad radimo samo na motorima i to iskljucivo harleyu.Nemoj sudit zbog krivih poteza jednog covijeka o cijelom timu.
A sta se tice prodaje ovih quadova medu vodecima smo u drzavi.Tak da sve tvoje teze ne stoje.Sve u svemu kad ponovno prolazis navrati,trazi Ducia iz radione i placatim ti kavu.Ujedno se ispricavam za kiks bivseg kolege.
Za siljak znam al za razvoj realizacije projekta nemam pojma.
Jos jednom isprika u ime cijelog Janbo kolektiva,a bogami i u moje ime

LIVE FREE RIDE HARD

 
znam da je mali offtopic...
ali moram nesto reci...
covjek se ispricava u ime firme radi kolege koji napravio propust...
sve je to ok ali me zasmetala ona recenica da ne sudimo tim prema greskama pojedinca... ovako taj pojedinac prema korisniku je predstavnik firme.. i njegova greska je greska firme jer u toj firmi ne rade pojedinci nego ko sto si i sam rekao tim....
greska se dogodila poklopite se usima recite opristiti nece se ponoviti a ne prebacivati krivicu na nekoga treceg....
Greske se dogadjaju ali zasto je tako tesko reci DOGODILO se OPROSTITE to je sve nista drugo.

 
Ne tražim isprike, jer je odavno prošlo vrijeme kada su se mogli, i kada je bio red ispričati se... za tako nešto, obzirom je i tražena roba bila nešto jeftino, gdje je više vrijedan dobar dojam i daljnja preporuka, mogli su tu jebenu špicu i dati na poklon, barem kao znak dobre volje i kao ispriku za propušteno vrijeme, trud, telefone i par osobnih dolazaka u Lučko do njih... ovako je uvodni tekst mogao biti potpuno drugačiji, a vjerojatno bi i u međuvremenu do sada tržili još neke detalje. Tako to rade tvrtke koje drže do sebe.

IronCowboy je rekao: "pogreska vodstva firme je u oglasu.Mi prerade za sad radimo samo na motorima i to iskljucivo harleyu.Nemoj sudit zbog krivih poteza jednog covijeka o cijelom timu.", a bedomedo je odgovorio " ovako taj pojedinac prema korisniku je predstavnik firme.. i njegova greska je greska firme jer u toj firmi ne rade pojedinci nego ko sto si i sam rekao tim....",

...i tu bih se složio sa time... vlasnik firme je odgovoran za ono što ta tvrtka je, i ja gledam što piše na reklami, ja slušam što djelatnici tvrtke tvrde, ja procjenjujem uslugu i kvalitetu obavljenog posla, i na temelju svega toga donosim vlastito mišljenje o utemeljenosti glasina ili reklama tvrtke i navoda kojima se reklamiraju. Kada vidim neku reklamu, ne dvojim da se oni stvarno i bave onime što reklamiraju. To što su napisali "prerade motocikala" (shvatio sam, znači, SVIH), a u biti rade samo jednu marku, i to ne motocikl kao cjeloviti sklop, nego samo motor, znači pogonski agregat... što je u konačnici jako daleko od onih primarnih reklamnih obećanja i velikih riječi...

A takvo "prđenje u prašinu" sigurno nije nešto što ulijeva povjerenje, ili što bi bilo koga trebalo natjerati na poklanjanje povjerenja lažnim obećanjima i lažnim reklamama...
 
Sledj nemoj se ljutiti ali ako si ih maltretiro kao sto nas maltretiras nije ni cudo sto su tako reagirali  :mrgreen:
 
linza said:
Sledj nemoj se ljutiti ali ako si ih maltretiro kao sto nas maltretiras nije ni cudo sto su tako reagirali  :mrgreen:

Ima da pate, i oni i Ti...  :cigle: :cigle: :2up: :2up:
 
a da im nisi došao u svom poslovnom odijelu odnosno radnom  :misli:
Nekada bi to ubrzalo postupak ali u današnje vrijeme :mrgreen:
 
STobulj said:
a da im nisi došao u svom poslovnom odijelu odnosno radnom  :misli:
Nekada bi to ubrzalo postupak ali u današnje vrijeme :mrgreen:

Nikad!! Hoću reći da nikada i nigdje ne idem u odori, jer se iz uniforme izvučem odmah nakon posla i ostavljam ju u garderobi na poslu, pa sam odmah bolje volje i "svoj čovjek" kada se skinem u civilku... a taj trenutak nestrpljivo čekam cijelo radno vrijeme! A i da sam išao u odori - to ništa ne znači, kada te danas nitko i nigdje ne jebe s tim...
 
Sledgehammer said:
Nikad!! Hoću reći da nikada i nigdje ne idem u odori, jer se iz uniforme izvučem odmah nakon posla i ostavljam ju u garderobi na poslu, pa sam odmah bolje volje i "svoj čovjek" kada se skinem u civilku... a taj trenutak nestrpljivo čekam cijelo radno vrijeme! A i da sam išao u odori - to ništa ne znači, kada te danas nitko i nigdje ne jebe s tim...
Za nas neupućene može se znat o kakvoj  odori se radi ?
Ako nije tajna.
 
fredi said:
Nije mi jasno zašto tako mrzi svoju uniformu. :misli:

Zato kaj čovjek može u njoj sagorjeti...

Pa nisam rekao da ju mrzim!! Samo da mi je te uniforme dosta imati 13 sati jedne smjene na sebi, i da potom jedva čekam da ju skinem...
 
Velika primjedba na Janbo. Ako već nude Custom chrome  i W&W asortiman,bar nek malo potroše novaca i kupe nešto robe da mogu izložiti. To jesu imena,ali ja to znam iz novina. nisam ništa imao pa bi neke stvari valjda volio i vidjet prije nego kupim. Ako ništa drugo,fotografije znaju prevariti. A kad se kupuje za te cijene...
Primjer. Dugo si već tražim kožnu jaknu. Tak dugo da i cijena više nije bitna. Ali znam kaj hoću. Na slikama su Vanson jakne prekrasne. Tako sam došao u Janbo i tražio da pokaže bilo kakav model samo da vidim kakva je koža i podstava. Design me zadovoljava. "Nemamo,ali možete naručit." Stari moj,600$ ti nebum dal samo na osnovi slike pa da su i jedina tvornica na svijetu i da samo oni imaju krave na dvorištu.
 
Na slikama su Vanson jakne prekrasne. Tako sam došao u Janbo i tražio da pokaže bilo kakav model samo da vidim kakva je koža i podstava. Design me zadovoljava. "Nemamo,ali možete naručit." Stari moj,600$ ti nebum dal samo na osnovi slike pa da su i jedina tvornica na svijetu i da samo oni imaju krave na dvorištu.

E TU SE TOTALNO SLAZEM S TOBOM.vANSON JE KOLKO ZNAM JOS JEDINI PROIZVODAC PRAVE KOZNE JAKNE.ONA OLDSCHOOL KOZA DEBELA MA PREKRASNE.aL ISTINA JE GLUPO JE KUPIT NA OSNOVI SLIKE POGOTOVO KAD JE TAK SKUPA ROBA.AL ETO NISAM JA TAJ KOJI SMIJE NARUCIT JEL DA JE PO MENI DUCAN BI BIO PREPUN STVARI.
DA SVE U SVEMU IMAS PRAVO I TO 100%

LIVE FREE RIDE HARD