Janbo & Custom Chrome iz Lučkog

ima u toj firmi bar jedan pametan čovjek (y) ali nažalost nije gazda :LOL:
pokušava neke stvari promjenit na bolje ali nemožeš se sa rogatim bosti :x
 
IronCowboy said:
Na slikama su Vanson jakne prekrasne. Tako sam došao u Janbo i tražio da pokaže bilo kakav model samo da vidim kakva je koža i podstava. Design me zadovoljava. "Nemamo,ali možete naručit." Stari moj,600$ ti nebum dal samo na osnovi slike pa da su i jedina tvornica na svijetu i da samo oni imaju krave na dvorištu.

E TU SE TOTALNO SLAZEM S TOBOM.vANSON JE KOLKO ZNAM JOS JEDINI PROIZVODAC PRAVE KOZNE JAKNE.ONA OLDSCHOOL KOZA DEBELA MA PREKRASNE.aL ISTINA JE GLUPO JE KUPIT NA OSNOVI SLIKE POGOTOVO KAD JE TAK SKUPA ROBA.AL ETO NISAM JA TAJ KOJI SMIJE NARUCIT JEL DA JE PO MENI DUCAN BI BIO PREPUN STVARI.
DA SVE U SVEMU IMAS PRAVO I TO 100%

LIVE FREE RIDE HARD

Jel uopće negdje imam šansu to vidjet u živo? Da ne cukam ljude za rukav po cesti. I vani su rijetke.
 
Danas su pred firmu dovezli neki kombi sa jednom preradom HD-a unutra. Motor stvarno izgleda genijalno preradjen tako da o kvaliteti izrade mogu nesto reci. Covjek s kojim sam razgovarao je neki mladji lik s curom, i djelovao je ok i razgovorljivo.

O njima nisam do sada cuo doslovno nista dok nisam prekopao forum i naletio na ovu temu. Izgleda da bi ovom djelatniku trebalo dati povisicu i mjesto marketing/PR voditelja...

:misli:
 
Jebo to ako ta dovežena prerada nije za izlog, da se nešto i vidi, nego je to već naručena/prodana prerada nekome tko ima volje i love....

Vito, lijepo da netko izvlači ovako antikne teme iz naftalina... treba samo proveslati po bunaru želja!  (y)
 
Nadovezat ću se sa pozitivnim iskustvom.
Ja sam tam kupil bull's eye žmigavce za ugradnju na ručke.
Nazvao, raspitao se, šef shopa Damir provjerio u katalogu sve modele i cijene, nazvao me i izlistao mi sve podatke.
Naručio ih i stigli za tri dana; roba im stiže svaki tjedan.
Iz čiste znatiželje sam skočio isti dan do njih, malo pronjuškao po shopu, turirao onog crvenog S&S monstruma od 1800 kubika, bacio oko na quadove.
Ima full povoljne opreme, od rukavica do čizmi, pogotovo ak volite classic crnu kožu, a ne trendy fluorescentne pizdarije.
Normalno da top range Custom Chromea košta, ali se zato uvijek nađe u svakoj kategoriji neki entry-level item po pristupačnoj cijeni.
Konkretno, ovakvi žmigavci postoje u varijanti od 100€, 60€ i 30€, izvana identični.
Isklafrali smo se o customizaciji ko babe, dečki se kuže u šarafljenje, te obrnuli rundicu.
Još dobih Custom Chrome katalog od 500 stranica na poklon - perverznije od svih 12 godišnjih izdanja Hustlera u tvrdom uvezu.  (y)
 
Igormeister said:
Još dobih Custom Chrome katalog od 500 stranica na poklon - perverznije od svih 12 godišnjih izdanja Hustlera u tvrdom uvezu.  (y)

To ti vjerujem, to ti vjerujem...  :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
 
Igormeister said:
Još dobih Custom Chrome katalog od 500 stranica na poklon - perverznije od svih 12 godišnjih izdanja Hustlera u tvrdom uvezu.  (y)

E tu je zajeb! Mislio ja nažicat i odustao. Da doma listam par dana,pa poludim,pa plačem,pa onda ipak odlučim uletit. A već je doma motor na 7 godina. A već je doma bijesna žena koja je s udajom morala čekat dok riješim pitanje 2 kotača. Pa propast financijska,pa ona mene :nasilni: zbog love,a ni sic nije dobila kakav je htjela jer se meni,konju,ne uklapa u liniju motora. Pa nju i trtica boli uz to kaj je siromašna.
I mogo bi nabrajat.... :mrgreen:
 
Glede anemičnog zica za bolju polovicu, i ja berem sve same pokude...  :mrgreen:
Riješenje: kupiš onaj mrežasti pauk, i pomoću njega na suvozačko sjedalo zaheftaš fini buhtlasti jastučić
popaljen s kauča u dnevnoj sobi.
Malo nagrđuje estetiku, ali kaj je to prema miru i tišini u vožnji?  (y)
A ona će se osjećati ko doma...  :mrgreen:
 
Sori, decki - u offu smo - ali moram odreagirati...

Ja sam onda zeni fino rekao, ja cu odabrati uzi izbor modela a ti definiraj koji je to sljedeci motor koji mi kupujes!

Kad sam s Kranjecovim KLV-om dosao pred njenu firmu, jos izdaleka je rekla "to je to". A ja joj rekao - e, pa fino ti to meni kupi, pa smo kvit. Dobijes sic i vozaca, a ja noviju i vecu pilu...

Kako je to meni uspjelo, a vecini nije - nemam pojma!

:neznam:
 
Ti si sigurno u nečemu jaaaaaako veeeeliki i doooobar, pa je žemska pristala "sam tak"...  :jesus: :jesus: :jesus:

A kaj bumo mi bokci???  :misli: :misli: :misli: :misli:
 
kad ja kažem da je moje selo metorpola...i moto shop v njem imam, i kiosk i konzum...nemoram ni u selo zabreg :jesus:
 
Igormeister said:
Glede anemičnog zica za bolju polovicu, i ja berem sve same pokude...  :mrgreen:
Riješenje: kupiš onaj mrežasti pauk, i pomoću njega na suvozačko sjedalo zaheftaš fini buhtlasti jastučić
popaljen s kauča u dnevnoj sobi.
Malo nagrđuje estetiku, ali kaj je to prema miru i tišini u vožnji?  (y)
A ona će se osjećati ko doma...  :mrgreen:

:x
Jebiga! Al ona bu skužila da sam NJOJ maznul jedan od 756 jastučića kaj su doma na kauču :mrgreen:
 
Bump said:
kad ja kažem da je moje selo metorpola...i moto shop v njem imam, i kiosk i konzum...nemoram ni u selo zabreg :jesus:

A i semafor imate već skoro 20 godina  :mrgreen:
 
Imamo 3 semafora, banku, postu, veliki trgovacki centar, veliki vrtni centar, aerodrom,3 pizzerije, Komzum i pekarnu, videoteku - pa to i neki HR gradovi nemaju! :mrgreen:
Jos samo da nam poprave cestu, nakon ovih raskapanja i bice supeeeer (neki dan sam skoro zveknuo zbog kamencica)! 8)
 
Bump said:
da jedan semafor ...3 semafora!!! :poke:

Govorim za onaj prvi. Kad ste ga dobili još sam u školu išel i kompić iz razreda se nije mogao nahvalit kak sad i lučko semafor ima  :mrgreen:
 
gigi said:
Govorim za onaj prvi. Kad ste ga dobili još sam u školu išel i kompić iz razreda se nije mogao nahvalit kak sad i lučko semafor ima  :mrgreen:
to je out of my memory :mrgreen:
znam da je postojao dok sam i u malu školu išao...uvjek sam balkanski stiskao onaj gumb da auti stanu makar sam prolazio pored njega a ne prek ceste :LOL:
...sad hoću zadavit klince kad mi to rade :D
 
A onu cestu prema mercatoneu je netko orao nedugo???  :misli:
 
yoyo said:
A onu cestu prema mercatoneu je netko orao nedugo???  :misli:
cesta tam mnogo dugo (ventilatorska) a semafor je od kad i merkatone