jedan djir bez poente

wulfy

New member
Dakle ovako, nedjelja, a i dan slobodan... Vožnja? Svakako. Gdje? Pa, da li je to bitno.

Okretanje telefonskih brojeva, neki spavaju, neki bolesni... u svakom slucaju dva motora cetri osobe od Budve do Kotora, pa serpentinama do Njegusa

Picture004-5.jpg


Picture009-2.jpg



Normalno moralo je biti i jedno zaustavljanje da bi se nesto pojelo...

Picture012-5.jpg



Uglavnom sve do tada manje vise standardno, davno provaljene destinacije, sto se i vidi po broju motorista (SLO tablice uglavnom)
Odlucih da sa Njegusa odem u Niksic, poslije Bukovice skretanje lijevo pa sve do Čeva.
Odatle sam mislio da izađem kod Danilovgrada, ali put koji je skretao lijevo obećavao je onako uživo (na karti označen kao put sa najgorom kategorijiom)
Pokazalo se da je put FENOMENALAN, dovoljno širok i pregledan sa dobrim asvaltom (na većini mapa označen kao put preko Bijelih Poljana).
Tako je sve do Slanskog jezera kraj Niksica. Tu idem preko brane (koja se vidi na slici) pa na put Trebinje - Nikšić. Tih par kilometara očajni...

Picture017-2.jpg


Ispred ulaza u Nikšić hvata me pljusak. U Nikšiću pravim pauzu kod kuma koji upravo restaurira Moto Guzzi V35.
kada je izgledalo da će kisa da stane sjedam na motor i napustam Niksic. Do tunela Budoš vrjeme, hm, nikako...
Kako sam prosao tunel, toplo i sunčano. Iz cuga vozim do Budve.

Presao sam 230 km i potrosio 10 l benzina. Nije loše.
Danas je tačno dva mjeseca kako pazarih KLE, pa reko da obilježim...    :mrgreen:
 
Super.    (y)    Nije lose da znamo za ceste.  (y)
Ali kamo si potrosio toliko benzina  :misli:    :mrgreen:
 
Ma neka si ti njega pazario i dabogda ga svako malo vako provozo okolo i stavio prekrasne slike  (y)

Kad god gledam ove slike iz CG vata me nostalgija za prošlim ljetom i njegoškim pršutom  :wink: :mrgreen:
 
Samo ti deri KLE ića! (y) Brum, mene se ne sluša kad velim da C. Goru trba ponoviti i proširiti gradivo na Taru i Durmitor! Kupi motorini i idemooooo! :wink:
 
danek said:
Samo ti deri KLE ića! (y) Brum, mene se ne sluša kad velim da C. Goru trba ponoviti i proširiti gradivo na Taru i Durmitor! Kupi motorini i idemooooo! :wink:


Pocetkom septembra ak bu se dobro    (y)
 
wulfy said:
Mozda 08.09... moto skup... Sutomore...  :wink:

Ti to meni kaza?    :misli:      Nisam ni znal za to. Gasi ispred kuce  :wink:
 
33 said:
Ti to meni kaza?     :misli:       Nisam ni znal za to. Gasi ispred kuce   :wink:

Da si trebao da znaš, već bi saznao od mene... :mrgreen:
 
danek said:
Samo ti deri KLE ića! (y) Brum, mene se ne sluša kad velim da C. Goru trba ponoviti i proširiti gradivo na Taru i Durmitor! Kupi motorini i idemooooo! :wink:

  idem i ja (y), nocenje friiiii (y)
 
Gasho said:
Da si trebao da znaš, već bi saznao od mene... :mrgreen:
Jel se ti ljutis nesto na mene    :misli:
 
33 said:
Jel se ti ljutis nesto na mene    :misli:

Neeeee, krivo si shvatio. Ja sam iz Bara, a do Sutomora imam 7 kilometara, pa ne idem na taj skup. Zato ti i nisam rekao za to. Naravno da se vidimo ovamo... (y)
 
Gasho said:
Neeeee, krivo si shvatio. Ja sam iz Bara, a do Sutomora imam 7 kilometara, pa ne idem na taj skup. Zato ti i nisam rekao za to. Naravno da se vidimo ovamo... (y)

Znam ja to,  nego trazim razlog da nejdem takooo daleko. (mozda samo do njeguskog sira)  (y)