Jedna "prerada"

i naravno opet Suzuki ....  (y)

iako mi baš i nije nešto.... tj, neke stvari su mogle biti i bolje izvedene

bez obzira što nisam ljubitelj ovakvog repa, nekako mi djeluje nedovršen i loše napravljen...
 
I nije još skroz dovršen - kako gazda kaže. A tek ide na farbanje. Ima sve papire i registriran je kao prerada - u njemačkoj.
 
j...... mora da je baš udoban za vožnju....  :mrgreen:  :palacdolje:
 
sav je nekako 'kubistican' ...
nije mi mio,iako se vidi da je ulozeno rada.....
ali ovi natpis  ocrtan na guzici bio bi koma...
sigurno je gazda motorica malo bolje podstavljen kad ima voje sidit na ovoj makini duze od 5 min
 
probao sam. Nema šanse vozit 10 min. Jedino ako baš moraš jer je sljedeći kafić predaleko.
 
Vidio, vozio se iza čovjeka nekoliko puta...naravno, najduža tura mu se mjeri u metrima :mrgreen: :mrgreen:
Od Charlia do Captainsa...i tako u nedogled :mrgreen:
 
da ima usd i neke bolje prednje diskove, drugu masku jer mi je ova lubanja smiješna i tak, još neke sitnice bio bi mi stvarno lijep motor. a ovak mi samo nije loš.
zadnji kraj mi se sviđa, malo je neobičan i kaj je najvažnije nije od neke r1 (y) vjerujem da kad vozač sjedi na motoru da kao cjelina sa njim dobro izgleda. sviđa mi se motorčić.
 
jel moze prijevod natpisa sa sjedala???

Mashina i rama i tank su na nivou!
U TO SE NEDIRA!!!

JA bih osobno stavio sjedalo od nekog R motora i rep od novijeg GSX-R'a kao recimo k5. godine (prejeben rep),
Auspuh bi ostavio negdje dolje ali triovala nekog...i rep nikako nebih dizao u nebesa...u ravnini taka sve...maska moze i
samo far od k5...
Boja sto jednostavnoja...mat crna... a moze i strafta "trkaca" po sredini :D

Uh...ljudi moji samo da mi je para i vremena sta bi ja od svoga bandita napravio :D

Pozz svima!
 
ko što je rečeno, osnova dobra al ima jos puno mjesta za napredak (y)
 
iako ovo nije moj tip motora moram reči da mi se rep ne sviđa,čak da djeluje nakaradno na motoru
 
Osobno, svi ti streetfighteri su mi bezveze i ni malo mi se ne sviđaju. Gledam na to kao....padneš, sjebeš motor,kaj ćeš sad s njim....napraviš streetfighter :misli:. Ko roba s greškom. Al o ukusima se ne raspravlja. Uvijek velim "svaka čast na trudu"! (y)
 
V_max said:
Nema mjesta za suvozacicu...znao sam da ti je to "bekano" :D
ili za suvozača :jesus:
doduše na ovo sjedalo moje dupe ne stane nikako :LOL: :LOL:
 
netko si je dal truda, al za moj ukus nije. Ali sto ljudi sto cudi. :misli: