Jeftini auspusi sa homologacijom?

SlowR1der

New member
Pozdrav!

Koji topovi se mogu kupiti ili kod nas, ili naručiti izvana, a da ih se može atestirati u našoj divnoj 'rvaCkoj s tim da nisu jako skupi? Kako vozim VFR-a RC46, htio sam uzeti Delkevica ali homolgacija vrijedi samo za UK, Poljski DominatoR još gora situacija.

Kak je krenulo, uskoro se neće moći ni auti registrirati koji imaju napravljen auspuh kod npr.: Lastovčića.

Tnx unaprijed!
 
Roadsitalia je mislim jeftinija od oboje i ima veći izbor te imaju homologaciju. Imaju za određene motore od ispod 200 eura s tim da svako malo imaju neke akcije
 
Neznam kako za druge motore al recimo za RSV ti roadsitalia izgledaju kao kineski sa ebaya za 50e, a cjenovno nista jeftiniji od recimo gpr-a
 

imas ove barracuda auspuhe iz njemacke homologirane od 1000kn pa nadalje su cijene,pa si pogledaj,mislim da ti je to bestbuy.👍
 
  • Like
Reactions: Kawah
Kak bi trebal izgledati glupi top u cjenovnom rangu do 200eura,a da ne izgleda prestrašno.Naravno ., nov,homologiran i da je poznata i priznata marka.Eto ,to bi mene zanimalo.
 
IMG_20210430_165710_7.jpg
sa dostavom placen 1700 kuna, i bez problema upisan u prometnu.
 
  • Like
Reactions: ODST
Pozdrav!

Koji topovi se mogu kupiti ili kod nas, ili naručiti izvana, a da ih se može atestirati u našoj divnoj 'rvaCkoj s tim da nisu jako skupi? Kako vozim VFR-a RC46, htio sam uzeti Delkevica ali homolgacija vrijedi samo za UK, Poljski DominatoR još gora situacija.

Kak je krenulo, uskoro se neće moći ni auti registrirati koji imaju napravljen auspuh kod npr.: Lastovčića.

Tnx unaprijed!
Pogledaj genialmoto u italiji
imaju svoj site a imaju i ebay site

Ja sam tamo uzeo Storm by Mivv oval za Versysa.
 
Hvala bogu pa danas ima izbora za svakoga...ja bi osobno uvijek dao cca 100e vise pa kupio gpr, mivv i tako to nego taj roadsitalija koji uzasno izgleda...al isto tako nikad nebi dao 1000+ eura za neki akrapovic i tako to...
 
  • Like
Reactions: thommy
Za 1000+ eura dobiješ titan za razliku od inoxa koji su oko par sto eura, a sve to ima svoje zašto i kako. A 1000+ je prije i grane nego samo slip on
 
Last edited:
Da jer grane su potrebne za cestovni motor...a sto se tice titana tu nema price, titan je titan 👍 imam dva tutaniuma za rsv
 
A puno toga nije potrebno na motorima pa opet stavljamo, sve je to stvar osobnih nekih zadovoljština. Uštedi se koje kilo naspram originala, u kombinaciji s kakvim remap se dobije i koji konj malo momenta, a na kraju vizualno di se vidi je lijepo za vidjeti kad se sve to plavi. Nekoga veseli 🤷🏻‍♂️
 
  • Like
Reactions: leCo and ODST
Ima san 2 x RoadsItalia, na Dorsoduru slip on i ful sistem na Traceru.
Meni je super izgleda i čua, mislim da je bolje to imati nego Storm/ Dominator i ostalu bagru. Za Dorsa mi je jedino Akrap mozda izgleda bolje, dok za neke motore mi se ne sviđaju njihovi modeli, moj je bia special carbon.
 

Attachments

  • B882B208-0B02-4E04-83EA-DF3A7CFBD730.jpeg
    B882B208-0B02-4E04-83EA-DF3A7CFBD730.jpeg
    260.4 KB · Views: 0
  • 5246559E-A722-4112-BB02-1FDA651F29DD.jpeg
    5246559E-A722-4112-BB02-1FDA651F29DD.jpeg
    4.1 MB · Views: 0
  • ABD2AAD5-6FF0-4CDF-8382-BFEA6BF189E7.jpeg
    ABD2AAD5-6FF0-4CDF-8382-BFEA6BF189E7.jpeg
    2.7 MB · Views: 0
Last edited:
ja sam imao na shiveru roads i nisam bio oduševljen, storm je kvalitetnije napravljen