jeftini skuter

Cigel

New member
Ovak: trebam skuter za mamu moju najdražu
Treba biti: čim jeftiniji, da se pali na anlaser, da se lako stavi na nogar, da nejde prebrzo i da se ne treba šaltat.
O skuterima nemam pojma jer sam cijeli život vozil APN-ca.
Čul san nekaj o onim jeftinim skuterima za 5000 kn? E to dobro ? Ima li tko? Kak se opće zove to čudo
 
taj za 5k sad već ima i za 3800  :mrgreen:, zove se BAOTIAN (nešto) i ispunjava sve gore navedene uvjete, osim kaj je ćesme al nema veze  :LOL:
 
izzyracer_84 said:
osim kaj je ćesme al nema veze  :LOL:

Moj stari je s njim do sad napravio 3800 km i jedino što je mijenjano je jedna membranica na frgazeru. Ostalo sve super.
Ne znači da nevalja ak je jeftin, naprotiv, za tu lovu kolko košta je odličan. Barem taj njegov :mrgreen:
 
moj lega je kupio taj skuter sam je onda košto 6 i nešta, vozi ga godinu dana  nikakih problema nije imo s njim
 
ovo ti je dobar skuter za mamu, sam ne znam kolko košta
 
izzyracer_84 said:
taj za 5k sad već ima i za 3800  :mrgreen:, zove se BAOTIAN (nešto) i ispunjava sve gore navedene uvjete, osim kaj je ćesme al nema veze  :LOL:
:LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Tog baotiana ima jedan frend i na 1600km mu se rasipala mašina, kad se otišo žalit, na mjesto kupovine onda su mu rekli neka se snađe, da oni nemaju djelove za njega.  :LOL:
 
To već ovisi di ga kupiš. Ali s motorom kao takvim to nema veze. Samo s dućanom/servisom.
 
imam ti ja jedan skuter. Lagan je , ne ide brzo, ima bočni nogar, regan je 10/06, pali na anlaser,... Cijena ti je 1800kn. To ti je pgo galaxy, slike imaš na oglasnik.hr(traži pgo galaxy). Ako te zanima javi se na 098420007 ili na pm
 
imam ja skutera za tvoju majku, samo pgledaj potpis hehe, i javi se ako si zainteresiran hehe :mrgreen: :mrgreen: ili ako znas da neko zeli kupiti
 
Cigel said:
Ovak: trebam skuter za mamu moju najdražu
Treba biti: čim jeftiniji, da se pali na anlaser, da se lako stavi na nogar, da nejde prebrzo i da se ne treba šaltat.
O skuterima nemam pojma jer sam cijeli život vozil APN-ca.
Čul san nekaj o onim jeftinim skuterima za 5000 kn? E to dobro ? Ima li tko? Kak se opće zove to čudo
E sused, imaš te jeftine u Pavlovcu, kod Klapoma, to ti je malo ispod Kiwia oni ti drže i husqvarnu, pa si tam pogledaj  :wink: