Jeftini Stromovi u Sloveniji...

i to je tebi jeftino.,3000 eur.,2004 godina...i to u Sloveniji...to je bagatela...pa gledaj i dalje...visi mjesecima u oglasu ,jer ima 20 godina,eto,ti ga uvezi... patices ti jos malo do Stroma...pa mislim da Stromovi iz Japana jos jedino vec dugo drze dobru i povoljniju cijenu u odnosu na druge motore.
 
Last edited:
  • Sad
Reactions: Gjuro
Pozdrav svima,
kopka me nešto, zašto su u slovenskih prodavača ovi Stromovi ovako jeftini, a vise po oglasima mjesecima?
Na primjeri, gledam ovaj: https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-dl-650-v-strom-samo-26.300-km-oglas-42867299
Čini mi se čisto ok, a opet nešto mi je tu sumnjivo... Pa jel moguće da se tako zdrav motor toliko teško prodaje?
možda je ovako na slici zdrav, al mu nezdrav i truo rezervoar 😂 to im je bila i boljka, a možda je i ok. A kolko bi realno trebao koštat motor iz 2004. Po meni dost realno, naspram ovdje nebuloze.....
 
  • Like
Reactions: hondimir and Gjuro
I to je previse. Ja sam prije 4g prodao TDMa iz 2005. s puno dodatne opreme za realnu cijenu od 3k.
 
I to je previse. Ja sam prije 4g prodao TDMa iz 2005. s puno dodatne opreme za realnu cijenu od 3k.

Bit će idući tjedan jedan Strom kod mene za prodaju, 2019 godina, prvi vlasnik, 32.000 km, žuti, ako koga bude
zanimalo nek mi pošalje PP.
 
  • Like
Reactions: Gjuro
Pozdrav svima,
kopka me nešto, zašto su u slovenskih prodavača ovi Stromovi ovako jeftini, a vise po oglasima mjesecima?
Na primjeri, gledam ovaj: https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-dl-650-v-strom-samo-26.300-km-oglas-42867299
Čini mi se čisto ok, a opet nešto mi je tu sumnjivo... Pa jel moguće da se tako zdrav motor toliko teško prodaje?
kako misliš jeftino, dok ga dovezeš, platiš sve šta imaš platiti ode to preko 3500 a za te novce imaš i u hr. drugo ,ovo je vjerovatno uvoz italija, kilometraža u najmanju ruku sumnjiva...
 
  • Like
Reactions: Gjuro
kako misliš jeftino, dok ga dovezeš, platiš sve šta imaš platiti ode to preko 3500 a za te novce imaš i u hr. drugo ,ovo je vjerovatno uvoz italija, kilometraža u najmanju ruku sumnjiva...
E to me zanimalo. A što, slovenci nemaju ono na tehničkom kao mi da se kilometri provjeravaju? Mislio sam da je to u EU tako...
 
Prije koju godinu je ADAC objavio da je 30% kilometraže na vozilima “vračeno”. Koliko mi je poznato ADAC je Njemački auto klub, a Njemačka je članica EU.

Lolo