Jeftiniji Horneti

SaleKT

New member
Sad mi brat rekao za novu akciju u Rutingu, Novi Hornet 600 je blizu 56000 kn, a 900 je 64000 kuna
navodno su jeftiniji i CBF modeli, a CBR-i su i dalje na popustu  :banana:

 
Stari, ja sam dal 62tkn, prije 3 tjedna i sad ovo, lud sam... al ok, glavno da se vozi!
 
dobro se sjetili spustiti te cijene (y) (y) (y) (y)
 
da bas sam bio jucer u topmotu i zacudio se  :mrgreen: :mrgreen:
da mogu dic kredu danas vec bih to rjesavao polako  :mrgreen: :mrgreen:
 
matavz said:
Stari, ja sam dal 62tkn, prije 3 tjedna i sad ovo, lud sam... al ok, glavno da se vozi!

mogu mislit kak ti je. Čovječe mogao si vozit 900 za te novce
 
alfred stokes said:
Ajd mu još malo posoli ranu :mrgreen:

da fakat  :mrgreen: :mrgreen:

vezano za hornete - da li slijedece godine izlazi nekakav redizajn ili samo nove boje? i kakve ce bit cijene negdje u 1. mjesecu sl. godine? da li u pravilu ostane zaliha od prosle godine pa na popust ili?
 
..katastrofa..  :(
 
SaleKT said:
mogu mislit kak ti je. Čovječe mogao si vozit 900 za te novce

LOL svaka forumašica ti dala 4 puta :rofl:.

No stavrno je bilo vrijeme da netko skuži da Honda nije lizalica od 1 kn pa da se diže marža 100 % :shock:
 
najzanimljivije mi je kolko je pojeftinila cbr 600 rr :shock: :shock: pa nemreš vjerovati a normalno da i dalje imaju zaradu,pa me zanima kolka im je zarada bila sa onom starom cijenom  :misli: :misli: :misli:
 
Navodno da im je slabo išla prodaja,što nije ni čudo s obzirom na cijene,pa su dali sniženje.Ovo je sad normalna cijena,a na pravom sniženju bila bi još puno manja.Sad je na redu Suzuki i legendarni Eurorent  čije su cijene još u oblacima(GSR 600 66900kn) .
 
BORISSS said:
Navodno da im je slabo išla prodaja,što nije ni čudo s obzirom na cijene,pa su dali sniženje.Ovo je sad normalna cijena,a na pravom sniženju bila bi još puno manja.Sad je na redu Suzuki i legendarni Eurorent  čije su cijene još u oblacima(GSR 600 66900kn) .

jebem ti taj eurorent.
pet dana sam zvao za jebeni far da pitam cijenu i jel ga imaju.svaki put me prvo pet puta prespoje i na kraju kaze kolega koji radi na dijelovima je upravo na gablecu ili sl. nazvat ce vas za 5 min. i na kraju kite nazove.
neka se napuse qurca
 
krco said:
jebem ti taj eurorent.
pet dana sam zvao za jebeni far da pitam cijenu i jel ga imaju.svaki put me prvo pet puta prespoje i na kraju kaze kolega koji radi na dijelovima je upravo na gablecu ili sl. nazvat ce vas za 5 min. i na kraju kite nazove.
neka se napuse qurca

Ja sam nedavno zvao za radilicu i neke ležajeve, našli mi cijene,rekli vrijeme dostave... Moje iskustvo za 5  (y). Cijene za Suzuki 1 affcourse  :palacdolje:. A što češ kvaliteta košta...  :jesus:
 
BikesRule said:
Ja sam nedavno zvao za radilicu i neke ležajeve, našli mi cijene,rekli vrijeme dostave... Moje iskustvo za 5  (y). Cijene za Suzuki 1 affcourse  :palacdolje:. A što češ kvaliteta košta...  :jesus:

E da je kvalitetan nebi tražia radilicu i ležajeve  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:


Ma svaka čast hondi na sniženim cijenama al mislim da je kawasaki best buy.  (y)
 
Ma svaka čast hondi na sniženim cijenama al mislim da je kawasaki best buy.  (y)
[/quote]


ma sad više nije. U biti ovisi koji model, ali kvaliteta izrade na kawasakiju i hondi su nebo i zemlja. a i ja vozim kawca.

tako da neke modele ne možaš uspoređivat.pogotovo ako taj isti model misliš duže imat kod sebe
 
ja sam bas zbog cijene mislio uzet z750, ali sad mi se opet honda cini jako primamljivom
samo ako budu cijene takve oko 1. mjeseca, sigurno ce sjest jedan narancasti hornet  :mrgreen:
 
SaleKT said:
Ma svaka čast hondi na sniženim cijenama al mislim da je kawasaki best buy.  (y)



ma sad više nije. U biti ovisi koji model, ali kvaliteta izrade na kawasakiju i hondi su nebo i zemlja. a i ja vozim kawca.

tako da neke modele ne možaš uspoređivat.pogotovo ako taj isti model misliš duže imat kod sebe

Znam da je takao a mislim na ER6n, Z750 i ZX-6R što su stvarno odlični motori za ok lovu.