jeftinoca

to mi neide nikako u glavu, proizvode nam se takoreći pred nosom ,a cijene duplo veće...i standard duplo niži  :LOL:
 
Koji talijan je ikad držal neku poštenu cijenu?
 
Onaj koji si nemreš priuštiti, a nije da ih nema i nije da ti virim u gertašl  :mrgreen:
 
r6 2012 godište..sa plaćenim porezima,i svime,spremna za na cestu...na poklon dobiješ kacigu..9.999 dolara  :smiley:

gsxr 1000,2012..plaćeno također sve,i spremno za cestu 13.249 dolara... :smiley:

zx10r 2011 11.799 dolara,spremna..

cijene su iz Miami-a..

viđeno na moje oči :p
 
Triumf Rocket kod njih 15000 $ kod nas 20 000 €  :palacdolje:
 
Opet čuđenje istim stvarima. Napišite protestna pisma Apriliji, Ducatiju, Mercedesu, BMW-u, Audiju... :B:
 
Pa čekajte još par mjeseci i tak bu kod nas, počelo bu teči med i mlijeko, sve bu pojeftinilo tak i motori. Ja vec čekam. :mrgreen:
 
vladof said:
Pa čekajte još par mjeseci i tak bu kod nas, počelo bu teči med i mlijeko, sve bu pojeftinilo tak i motori. Ja vec čekam. :mrgreen:

A zamisli tek da postajemo 51. država SAD-a? Odnosno, može i 53. jer nam se jebe za glasovanje za Obamu. :mrgreen:
 
mate said:
A zamisli tek da postajemo 51. država SAD-a? Odnosno, može i 53. jer nam se jebe za glasovanje za Obamu. :mrgreen:


Bojim se da bi im onda služili za odlaganje smeća....
Hm,rejting nam je ionako takav,a vjerujem da s epo vrletima i krševima svašta ostavlja...

Ma ne čudim se ja razlici u cijeni,samo sam malo ljubomoran  :mrgreen:

Sve je to meni jasno,veličina tržišta,jak dolar etc.etc...
 
Nije tema, a ionako će sve otići u off :mrgreen: , ali kad si već spomenuo rejting, da li netko zna nabrojati barem tri strana investitora o kojima se toliko gorljivo priča?
 
mate said:
Nije tema, a ionako će sve otići u off :mrgreen: , ali kad si već spomenuo rejting, da li netko zna nabrojati barem tri strana investitora o kojima se toliko gorljivo priča?

koja je nagrada ako znam jednog  nabrojat? :LOL:
 
mate said:
A zamisli tek da postajemo 51. država SAD-a? Odnosno, može i 53. jer nam se jebe za glasovanje za Obamu. :mrgreen:

Fakat . A zakaj nebi mi njima predložili da im budemo kao neka franšiza za ovo područje ? Tak i tak su svuda po svijetu , al nigdje nemaju onak poštenski dogovorenu vanjsku Ameriku  (y)
 
gastajbarter said:
steta sto je samo preko oceana :(

Nisam siguran,ali mi se čini da postoje kod nas firme koje uvoze aute,a možda i motore iz Amerike i kad riješiš
sva davanja,homologaciju,zamijena kilometar sata,svijetala i čega sve ne,,,još uvijek te dođe jeftinije nego da
si određeno vozilo kupio u HR.

 
Je, ali onda nema garancije, problem je s dijelovima i sutra kad ga prodaješ nitko neće Amerikanca. Kad radiš kombinacije prilikom kupovine, obično platiš duplo kod prodaje. :mrgreen:
 
Mislim da su kod automobila veće razlike nego kod motora za EU i USA tržište. Moj GS 1150 je iz Kalifornije i razlika u odnosu na EU ima samo neku kutiju za recirkulaciju plinova ispod sjedala, ostalo je sve isto kao kod EU. Za Mercedese mi je poznanik rekao da su razlike veće (amortizeri, svjetla,...).
 
Legendarno! Tu njemački i američki mozak počinje blokirati. O skandinavcima da ne pričamo. Bit će veselo kad uđemo u EU, mislim da će morati doraditi hrpe zakona da pokriju sve rupe koje hrvatski mozak raspoznaje kao priliku.
 
Šogor imao Vitaru za USA tržište bog te mazo žarulju nije imal gdje kupiti pa smo sami napravili konverziju.....

BTW novi auto iz USA se nomoze izvest,ali saloni to uredno odrađuju je je dovoljno da i jedan dan bude regan na USA 8)