Jel ima tko Ghost Ridera?

WraGG

Well-known member
Evo,da ne budim stare teme,otvaram novu.Nadam se da se nitko nece ljutiti.
Dakle,evo citam o Ghost Rideru,pa bih volio pogledati te njegove filmove.Pa,ako tko ima kompletnu kolekciju,ili barem veci dio nje,a htio bi to sprziti i prodati,neka se javi na mail [email protected].
Nemojte me samo slati na neki download,jer sam na dial-up vezi,pa...
Thnx!
 
ja imam jedan jako dobar ameraicki video Urban Sport Bike Warriors,gledao sam Ghost Ridera ali ovo je bolje 100 puta.....




jel jos netko gledao Urban Bikere?????
 
A zelis ga pogledati kako bi mogao i sam probati?

:nono:
 
ja imam jedan jako dobar ameraicki video Urban Sport Bike Warriors,gledao sam Ghost Ridera ali ovo je bolje 100 puta.....

možda urban street bike wariors? ako je to taj onda sam ga gledao. Imam dosta takvih filmova.
Ajd da ne otvaram novu temu - jel ko zna kad če izač ghostrider 4?
 
vlucic said:
A zelis ga pogledati kako bi mogao i sam probati?

:nono:

A što da kazem nego :LOL:

Pa dobro,jel se mislite samo hvaliti što ste gledali,ili će mi to netko spržiti i prodati.Ajd,može sve: I GR i ti "Urbanci". Samo neka je extremno i brzooooooooo. :roll: :)
 
BalkanRider said:
ja imam jedan jako dobar ameraicki video Urban Sport Bike Warriors,gledao sam Ghost Ridera ali ovo je bolje 100 puta.....

možda urban street bike wariors? ako je to taj onda sam ga gledao. Imam dosta takvih filmova.
Ajd da ne otvaram novu temu - jel ko zna kad če izač ghostrider 4?

A neznam , planiral sam ga izdat ove godine , ali me nešt Suzuki mući :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
WraGG said:
vlucic said:
A zelis ga pogledati kako bi mogao i sam probati?

:nono:

A što da kazem nego :LOL:

Pa dobro,jel se mislite samo hvaliti što ste gledali,ili će mi to netko spržiti i prodati.Ajd,može sve: I GR i ti "Urbanci". Samo neka je extremno i brzooooooooo. :roll: :)

ma dat cu ti ja ne brini...dodi sutra do mene ok 6..... :roll:
 
Imam ja Ghost Ridera jedinicu i mislim da imam i dvojku. Javi mi se na pp pa ćemo se dogovorit.