jel netko zna možda nešto o ovoj 954-ci

CheCola

New member
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert407933.html

Zainteresiran sam za ovaj motor, ali ako netko zna nešto više, jer mi se cijena čini dosta niska, bez obzira na regu,gume i gas sajlu.
 
nema sanse da je to cijena....Mora da je greska.....Di je taj motor...idem odmah ja po njega....Stavim dva slicka narezana...i odmah cijena skace na 6000 eu.. :mrgreen: Cudno...jako...
 
Prvo ti nazovi da vidis jel to jos tamo jer je taj oglas izasao prije mjesec dana a poslije toga vise nijednom, a postoji mogucnost da je patka....  (y)
 
to bi trebala bit realna cijena motora, s obzirom na godište, druga stvar šta ljudi kod nas misle da imaju suho zlato, pa cijene nerealno motore, vani taj motor tolko dođe (y), motor kad izađe nov iz salona cijena u pravilu pada za 20%, osim ako nije neka egzota ala augusta (y)
 
mrki 22 said:
to bi trebala bit realna cijena motora, s obzirom na godište, druga stvar šta ljudi kod nas misle da imaju suho zlato, pa cijene nerealno motore, vani taj motor tolko dođe (y), motor kad izađe nov iz salona cijena u pravilu pada za 20%, osim ako nije neka egzota ala augusta (y)

Takav motor i u Njemačkoj dođe više od 3.500€ za koliko ovaj prodaje  :wink:
 
Jebo, što je taj 954 ružan motor  :?

Igi_st, pretpostavljam da si zvao, što nevalja sa motorom?  :misli: Što si sve saznao
 
aurellie said:
Jebo, što je taj 954 ružan motor  :?

Igi_st, pretpostavljam da si zvao, što nevalja sa motorom?  :misli: Što si sve saznao



ti se salis ili?? Pa to je jedna od najljepsih hondi ikad.
 
Neznam baš, ako ja koji sam mahniti honda lover kažem da je neka honda ružna onda je to sigurno ružno do zabrinjavajućih granica  :mrgreen:
 
meni jebeno izgleda, a koliko vidim u cijenovnom su rangu 600f-ova, tak da imam neke dileme, 600f ili 954???
 
CheCola said:
meni jebeno izgleda, a koliko vidim u cijenovnom su rangu 600f-ova, tak da imam neke dileme, 600f ili 954???

uff....

954 po meni. samo zato kaj je jaca. ali i 600f ...ma ne znam...  :mrgreen:
 
takve oglase nit gledam nit zovem... skoro svakodnevno pogledam motore i na auti.hr i na motori.hr i njuskalu i svim drugim slicnim  oglasnicima posto vec duze vrijeme trazim nesto... nerijetko se desi da klinci (il neka budala) iz sprdacine stave oglas s necijim brojem jer im se to cini fora i napisu malu cijenu (nekad smo mi u skoli tak prodavali paletu crijepa ili fiestu u super stanju  :mrgreen:), bilo je masu puta na motori oglasniku, jer sam iste slike motora vidjao na bikepics.com.

ovo kaj mrki veli da je to realna cijena... mozda, ali ne kod nas... trzite rabljenih je takvo kakvo je i odredjuju ga prodavaci.. ak ti prodajes 954, predpostavimo da je u dobrom stanju i cijenis ga 5000e a u svim drugm oglasnicima  je isti puno vise, sigurno neces stavit za manju lovu, nego onu koje je trenutno aktualna, osim ako nisi todoric pa nemas u garazi di uparkirat kosilicu.. kod nas je trzisna cijena 954 iz 2003 s ovom kilometrazom i u stvarno super stanju 6500 eura... i bilo koja cijena ispod te da naslutit da je nekaj s motorom mozda bilo u proslosti... a zvao sam puno ljudi i vidio jos vise motora... posto bas sebi trazim 954 ili devetku... vidio sam svasta, od motora farbanih penzlom pa do price da je sat zablokirao jer je dijete prolilo sok po njemu..
 
mrki 22 said:
to bi trebala bit realna cijena motora, s obzirom na godište, druga stvar šta ljudi kod nas misle da imaju suho zlato, pa cijene nerealno motore, vani taj motor tolko dođe (y), motor kad izađe nov iz salona cijena u pravilu pada za 20%, osim ako nije neka egzota ala augusta (y)
ako je tebi to realna cijena tog motora....onda koja je realna cijena fireblade-a  proizvedenog 1997...?? Npr..... :misli: Po tebi...bi taj fireblade iz 1997 vrijedio 100 eura ?? Svasta.......zna se cijena svakog motora...samo zavisi o stanju.....Imas ti i cbr-a 2003 za 2000 eura...ali samo u vidu postera...za ukras u sobi.... 8)
 
aurellie said:
Jebo, što je taj 954 ružan motor  :?
Jesi lik, bokte najljepsa CBR-ka, još da je žuta  :D
Vidio prošli tjedan jednu žutu u Vž, BJ tablice imala  :misli:  , kako lijep motor  (y)
 
triple_9 said:
ti se salis ili?? Pa to je jedna od najljepsih hondi ikad.
:misli: :misli: :misli: čudno a vozi se 999
ps meni je to jedan od najljepših honda (y)
 
Meni isto jedna od najljepših cbr-a ikad. (y)
Ja sam isto gledao možda bi uzo 954, kod nas su cjene od 6000 do 7000 evra.
Ak imaš sreće možda nađeš i jeftinije. Al za 3500 e ju sigurno nečeš naći, pogotovo u ovakvom stanju kao ova sa slike. :?
Ovo je definitivno neka patka.