Jel ovo normalno??

rhythm

New member
Frend otpelja motor na servis u EURORENT, tamo naprave čišćenje fergazera i to naplate 1500 kn !!!
Ja fakat nemam pojma o mehanici, jel moguće da je za čišćenje fergazera i promjenu filtera zraka potrebno 4 sata koliko su oni naplatili??
Račun u prilogu.

 
Iso miki  :shock:

Kod darija u kms-u kad mi radi cijeli dan veliki servis sa stelanjem ventila, izmjenama lanca, lancanika i drugih mojih prohtjeva nisam ak se ne varam presao soma i nest sitno kn, ali ovo...
Pa stvarno su im fine norme, je isto ne znam jel toliko traje ali da je skupo, je.

Ah, takav je to hobi  :mrgreen:
 
daj budite ozbiljni.
fakat me zanima, jel to tak normalna norma, ili oni briju.??
 
posla ima...ali im je radni sat jebenih 245 kuna !!!!!!! Skoro kao u wv-audi koncernu....ludnica.......... :palacdolje:
 
JAVADOS said:
imam i ja nešto iz eurorenta, ali ne vrijedi živaca i truda.

Ajde,ajde,bar radi nas koji namjeravamo tamo otići na servis :mrgreen:..
 
bmw m 5 said:
posla ima...ali im je radni sat jebenih 245 kuna !!!!!!! Skoro kao u wv-audi koncernu....ludnica.......... :palacdolje:

Pa sta nisu jos i podignuli, ovo je malo  8)

Koi jetset...
 
rhythm said:
daj budite ozbiljni.
fakat me zanima, jel to tak normalna norma, ili oni briju.??
jbg ti sta me nisi pitao za to... mogao je otici kod mog frenda koji je meni na gs-u i hornetu stelao i cisto frge... kostalo bi ga oko 300-400 kn...
 
hehe, a očistio ga tako da je ulio aditiv za gorivo koji košta 35 kn na benzinskoj. Gamad. Istu stvar je napravio i meni, i onda ga pitam "što je to naplatio" pa kaže "paaaaa.....dijagnozu". Ne znam što da kažem...Super mi kad je liku mjenjao rashladnu i kočionu tekučinu na servisu na 1000 km (ili na 6000, mada je isti k)...lopine.
 
deny-zg said:
jbg ti sta me nisi pitao za to... mogao je otici kod mog frenda koji je meni na gs-u i hornetu stelao i cisto frge... kostalo bi ga oko 300-400 kn...
ma imamo mi majstora, ali je bila hitna situacija, jer prodaje motor i bla, bla...
2 bmw:  4 sata se ima kaj raditi??
 
live-for-ride said:
nemoj se zajebavat. Ako voliš svoj motor i cijeniš svoje zarađene novce, nemoj ih dati njima...

A kome da idem :misli:?Garancija je u pitanju :(..
 
rhythm said:
ma imamo mi majstora, ali je bila hitna situacija, jer prodaje motor i bla, bla...
2 bmw:  4 sata se ima kaj raditi??

puno previse,
sat i pol sat uvrh glave,
naravno ako mehanicar zna sta radi ako nezna moze petljat po motoru i 6 sati da ocisti frge :LOL:
 
bullitt said:
A kome da idem :misli:?Garancija je u pitanju :(..

ma koja garancija :LOL:
Kupio sam novu butelju
na prvi servis sam otisao kod njih samo zato kaj je bio gratis,
naravno da mi je poslje bilo zao sta sam i na taj servis otisao,jer sam poslje imaao 3 reklamacije koje sam naravno sam otklonio.
Sa motorom ako sta nevalja to se manifestira u prvih 1000km
 
live-for-ride said:
hehe, a očistio ga tako da je ulio aditiv za gorivo koji košta 35 kn na benzinskoj. Gamad. Istu stvar je napravio i meni, i onda ga pitam "što je to naplatio" pa kaže "paaaaa.....dijagnozu". Ne znam što da kažem...Super mi kad je liku mjenjao rashladnu i kočionu tekučinu na servisu na 1000 km (ili na 6000, mada je isti k)...lopine.

Mario kad je na motoru tank tak hrdav da komadi izlaze van onda nikakav aditiv ne pomaze nego moras sve skinut i ocistit. Uz to jos i pokusavas odstopat malo i pipu goriva i onda zbog ne rentabilne cijene novog tanka improvizirat nesto da se covjek odpelja. Pogle malo bolje racun pa ces shvatit zasto ovo pisem
 
frulex said:
Mario kad je na motoru tank tak hrdav da komadi izlaze van onda nikakav aditiv ne pomaze nego moras sve skinut i ocistit. Uz to jos i pokusavas odstopat malo i pipu goriva i onda zbog ne rentabilne cijene novog tanka improvizirat nesto da se covjek odpelja. Pogle malo bolje racun pa ces shvatit zasto ovo pisem

Objasni i nama laicima o čemu se radi.  :wink:
 
Frulex: očito je da si na neki način involviran u ovu priču ( s obzirom da si bio kod Dude, a sad si valjda u ER  :misli: )
Isto tako je očito i da meni frend nije rekao sve detalje oko tog posjeta servisu.
Ja sam prenio ono što sam čuo, a čuo sam jednu stranu.
A sad ti reci kaj je bilo u servisu  (y)