Jel zna netko???

Zlatni2001

New member
Jel zna netko mozda decka koji se odaziva na ime Vlado, zivi negdje u okolici king crossa i vozio je yamahu RD500 a sad ima yamahu FZR1000 iz 88 godine????
Molim moderatore da ovo ostave ovdje a ne premjeste u birtiju jer stvarno ima razloga da tu ostane a napisat cu zasto uskoro cim dobijem koji odgovor!
 
ako netko ima mozda njegovu adresu hitno mi je, a decko se inace bavi postavljanjem PVC stolarije ako se ne varam
 
pa mogu reci da je jednom decku uzeo yamahu fzr i ostao duzan jos 6000 kn i ne zeli se javit na mob a taj decko od kojeg je uzeo yamahu je meni duzan lovu a inace je malo zbunjen pa mu oprastam zbog toga :)
 
kad ga uhvatite udri te ga pumpom,to je najgore sto ti lik moze napravit,ili to ili baci karticu....
 
ma ne brinem se ja za svoju lovu jer cu ja nju dobit od tog frenda i ovako i onako al bi htio njemu pomoc da ustedi malo pa da najdemo tog vladu i ako nista drugo uzmemo mu tu yamahu koju nije platio!
al naci cemo mi njega kad tad a onda ce biti problema.... (naravno za njega)  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
ma ne brinem se ja za svoju lovu jer cu ja nju dobit od tog frenda i ovako i onako al bi htio njemu pomoc da ustedi malo pa da najdemo tog vladu i ako nista drugo uzmemo mu tu yamahu koju nije platio!
al naci cemo mi njega kad tad a onda ce biti problema.... (naravno za njega)  :mrgreen:

ti si mi neki opasan kad javno prijetis covjeku ??  :misli:
 
grga750 said:
ti si mi neki opasan kad javno prijetis covjeku ??  :misli:

pa sta je to neki problem?!?!?
ja se iskreno nikoga ne bojim al nikad ni ne radim probleme gdje ih ne treba biti al ako se odlucim na neku javnu prijetnju to rijesavam po brzom postupku metak u glavu  :pistoles:
meni nitko nikad nije nista ostao duzan....
 
inace sam ovom jednom frendu dao motor na kredit bez kamata i decko ga uredno placa i sve je ok al ako zajebe zna sta ce ga cekat :)
 
Zlatni2001 said:
pa sta je to neki problem?!?!?
ja se iskreno nikoga ne bojim al nikad ni ne radim probleme gdje ih ne treba biti al ako se odlucim na neku javnu prijetnju to rijesavam po brzom postupku metak u glavu  :pistoles:
meni nitko nikad nije nista ostao duzan....
pazi se ovog
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,24100.175.html
:mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
inace sam ovom jednom frendu dao motor na kredit


To kome si i šta dao je čisto tvoja stvar. A to da nekoga tražiš i prijetiš preko foruma, e to već nije samo tvoja stvar. Samo očigledno je dežurni moderator pročitao postove samo 40 puta pa još nije shvatio. Dajmo mu još tjedan dana... :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Samo očigledno je dežurni moderator pročitao postove samo 40 puta pa još nije shvatio. Dajmo mu još tjedan dana... :mrgreen: :mrgreen:
buhahaha
il si faca il nisi

:rofl: :rofl:
 
mate said:
Samo očigledno je dežurni moderator pročitao postove samo 40 puta pa još nije shvatio. Dajmo mu još tjedan dana... :mrgreen: :mrgreen:

Nisam!

:LOL: