Jeli ide netko na Tour around Serbia 10 - 13. 06.

A trebo sam ja (prijavio se) al odgodio za kraj šestoga za produljeniju verziju preko Grčke...pošto sam lani bio nešto slično samostalno, onda nije bilo velike grižnje savjesti radi odgode!  :D
 
nekoliko nas iz Pule zainteresirano je za Rumunjsku a time naravno i Srbiju tjekom ljeta a datumi nisu određeni a ni fiksni pa bi mogli kroz Bosnu u Srbiju pa Ibarskom magistralom do BGD.a a onda uz Dunav sa ove ili one strane pa ako želite možemo imati privatni around Serbija i malo Rumunjske?
 
...to je drugi par carapa.. :mrgreen: :)
Kad znate termin, napisite ovdje, pa ce se neko vec javiti (y)
mene zanima 10-13.6. Ako netko ide..?

 
mile fazer said:
nekoliko nas iz Pule zainteresirano je za Rumunjsku a time naravno i Srbiju tjekom ljeta a datumi nisu određeni a ni fiksni pa bi mogli kroz Bosnu u Srbiju pa Ibarskom magistralom do BGD.a a onda uz Dunav sa ove ili one strane pa ako želite možemo imati privatni around Serbija i malo Rumunjske?

Ova varijanta Ibarske magistrale je super, ali do Kraljeva, dalje do Beograda je toliko preopterecena da citav put si u levoj traci, pretices kamione i autobuse. Inace juzno od Kraljeva je to jedan od najboljih puteva u Srbiji za voznju motorom. Samo to bi podrazumevalo da ako ides iz Bosne udjes preko Scepan polja u Crnu Goru pa dalje kroz Srbiju, ako udjes preko Visegrada, dolazis na magistralu kod Cacka.
I rally 2. dan prolazi tim putem.
 
Dare, stigao si... :misli:
Nista slike, ovo ono...
 
Gasho said:
Dare, stigao si... :misli:
Nista slike, ovo ono...

Bice, bice...tek sam poceo da slazem putopis. Sacekalo me sto obaveza kad sam dosao! Pozdrav!
 
Ja sam ti u srijedu tamo, u cetvrtak sam ispred Skupstine, ali krece doma onda... :mrgreen:
 
Gasho said:
Ja sam ti u srijedu tamo, u cetvrtak sam ispred Skupstine, ali krece doma onda... :mrgreen:

ako si se dogovorio sa Zokijem nešto za srijedu navečer, onda se vidimo (y) (ili u četv. na startu..) :D