jeli izvedivo?

iluvatar

New member
zanima me jeli moguce na horneta ugradit prednju masku od nekog r motora i ako je ako ima slika bilo bi super  :D?
 
Pa yebiga, sve je izvedivo... Mislis jel ti to neko moze napravit ili bi ti sam to radio??

Ja bi poceo tako da skiciram sta otprilike hocu, pa otiso kod nekog sta radi oklope da to napravi...Onda ti ostaje samo da se snadjes kako ces to postavit a da lici na nesto.
Zvuci kao pravi izazov, ali neznam kako bi to na kraju izgledalo..
 
sve je moguce al nisam to jos ni na jednom motoru videl.
 
http://www.hondahornet.co.uk/gallery/hp.php?pic1=47/paint1.jpg
http://www.hondahornet.co.uk/gallery/hp.php?pic3=47/paint3.jpg
http://www.hondahornet.co.uk/gallery/hp.php?pic1=47/moto1.jpg
http://www.hondahornet.co.uk/gallery/hp.php?pic2=47/moto2.jpg

...ako pomaze sta...
 
iluvatar said:
ma nebi sam jer nisan sposoban za to al me pukla ideja a ova galerije s linkova san vidia al to nije to sta mi je u glavi a ako sta napravin u fotošopu il na papiru poslat cu

na koji R mislis tocnije...
 
iluvatar said:
da je tako jednostavno zar nebi to vec neko napravia. iz mog iskustva cega se god uvatis se zakomplicira i nista nije "zavidat dvi vide"

a sta onda pitas uopce?
 
sve je izvedivo!sam trebaš naći dobrog majstora kome se da zezat s tim i imat dosta love :wink: :mrgreen:
 
demza said:
a sta onda pitas uopce?
jesi ti čudan il šta??
pa pita jel ga zanima kako bi to izveo.
osobno.nebi upropasto hornetu izgled ali svako nek čini šta mu je volja  (y)
 
Faber said:
jesi ti čudan il šta??
pa pita jel ga zanima kako bi to izveo.
osobno.nebi upropasto hornetu izgled ali svako nek čini šta mu je volja  (y)

nema nikakve posebne fizike oko prednjeg dijela...
kad je danijel slupao fz6s, savio je kosaru i nije se upravljac mogao pomaknuti... odsarafili smo vijke koji drze kosaru, otpojili instalacije i skinuli je.
to je bila sva mudrost na svijetu.
ista stvar je na svim drugim motorima.

kaze da ne zna kako se to radi i kad mu objasnim, onda kaze da to nije tako jednostavno. e pa je - jednostavno je :jesus:
 
iluvatar said:
ma hornet je (y) a ja i jesam pomalo cudan jbg mislim da bi se s tim samo dobilo na izgledu i na udobnosti  :) :mrgreen:
kak misliš na udobnosti :misli: :misli: kaj misliš na zaštitu od vjetra  :misli:jer se može samo to promjenit :wink:
 
demza said:
nema nikakve posebne fizike oko prednjeg dijela...
kad je danijel slupao fz6s, savio je kosaru i nije se upravljac mogao pomaknuti... odsarafili smo vijke koji drze kosaru, otpojili instalacije i skinuli je.
to je bila sva mudrost na svijetu.
ista stvar je na svim drugim motorima.

kaze da ne zna kako se to radi i kad mu objasnim, onda kaze da to nije tako jednostavno. e pa je - jednostavno je :jesus:

bremza, pa ti sve znas :paper:

ja bi rekel da to nije tak jednostavno

mada za mene i je, al ima ljudi koji imaju "dve leve" a za njih to nije jednostavno


i kak npr. stavit prednji kraj od Gixxa na horneta

nema nikakve kosare, osla baba s kosarom

 
speed attack said:
bremza, pa ti sve znas :paper:

ja bi rekel da to nije tak jednostavno

mada za mene i je, al ima ljudi koji imaju "dve leve" a za njih to nije jednostavno


i kak npr. stavit prednji kraj od Gixxa na horneta

nema nikakve kosare, osla baba s kosarom

nosive elemente prednjeg dijela zovem kosarom.. i mnogi nazivaju noseci element kosarom.. kako ga ti zoves? ili ti plastike vise u zraku? :misli:
 
demza said:
nosive elemente prednjeg dijela zovem kosarom.. i mnogi nazivaju noseci element kosarom.. kako ga ti zoves? ili ti plastike vise u zraku? :misli:

stima

al taj noseci element sa Gixxa nemas kam na hornet stavit, jer se na gixxu drzi na "glavi" rame
 
speed attack said:
stima

al taj noseci element sa Gixxa nemas kam na hornet stavit, jer se na gixxu drzi na "glavi" rame

drzi se i na milletu istim principom... zavari se nosac (znam, alu-rama - varenje skupo) i imas onda plug&play sistem ;)

samo sto je mogucnost da si smanjujes kut zakretanja.. al to je zrtva koju moras podnijeti

@bikerboy: daj reci da se i ja smijem
 
demza said:
nema nikakve posebne fizike oko prednjeg dijela...
kad je danijel slupao fz6s, savio je kosaru i nije se upravljac mogao pomaknuti... odsarafili smo vijke koji drze kosaru, otpojili instalacije i skinuli je.
to je bila sva mudrost na svijetu.
ista stvar je na svim drugim motorima.

kaze da ne zna kako se to radi i kad mu objasnim, onda kaze da to nije tako jednostavno. e pa je - jednostavno je :jesus:
pa al demza demziću mislim da nije to na svakom motoru isto..iskreno nemam nikakvu ideju kak bi mogo masku ugurat na horneta pa za koju kitu bi pričvrstio?pa nemoš ti samo tako puknut masku od r6 na horneta...bez nekih preuređenja....isuse Bože.... kojom fokkin tehnikom :shock:
p.s. vozio sam horneta i opet kažem...pa daaj nemoj niš mijenjat motorić je do jaja bez maske(o kvaliteti neću niš govorit osim da nebi nikad uzo ni da imam para)  :D  :jesus:


iluvatar said:
to je bilo figurativno receno nisam ni mislia ljepilo koristit :LOL:
:shock: :shock: juuuu! a mi mislili da to sklepamo sa metapren ljepilom  :shock: :LOL:
 
:shock: kak to kvotaš?

uglavnom....eto! nisam čuo da je to itko napravio br ne od ljudi koje poznajem a stavrno ih znam od Juga do istoka naše zemlje  :mrgreen:
ako to uspiješ sklepat! ima da doletim i poslikam to čudo di god da si!  :LOL:

svaka čast na ideji! lol  :mrgreen: :wink: