jeli izvedivo?

ako ovo ne budes razumio, onda imas dvije lijeve:

1.skines sve prednje elemente sa horneta
2.pogledas kakav je hvat na prednjem dijelu od R6
3.napravis nosac za taj hvat (najvjerovanije plocica sa dva sarafa)
4.nosac zavaris za glavu okvira
5.spojis instalacije (kombiniranje elektrike je neki drugi problem)
5.zasarafis prednji dio na nosac
 
demza said:
ako ovo ne budes razumio, onda imas dvije lijeve:

1.skines sve prednje elemente sa horneta
2.pogledas kakav je hvat na prednjem dijelu od R6
3.napravis nosac za taj hvat (najvjerovanije plocica sa dva sarafa)
4.nosac zavaris za glavu okvira
5.spojis instalacije (kombiniranje elektrike je neki drugi problem)
5.zasarafis prednji dio na nosac

jako dobro si ti to objasnio teoretski ali misliš da je i u praksi to tak jednostavno za napraviti  :misli: :misli: :misli:

ja znam,da nije  :wink:
 
Bojan said:
jako dobro si ti to objasnio teoretski ali misliš da je i u praksi to tak jednostavno za napraviti  :misli: :misli: :misli:

ja znam,da nije  :wink:

nista nije jednostavno... al ako se hoce zezati s tim, ovo mu je jedini nacin na koji to moze napraviti...

evo nevjernim tomama da vide kako izgleda taj hvat na milletu, a ujedno mogu i sami mozgati sto treba napraviti da se ovakva kosara postavi na okvir nekog nakeda

14216112.gif


3 - kosara
13 - okvir
16 - sarafi
 
iluvatar said:
nemam ja dvije lijeve al ako imam i strucniju osobu na raspolaganju zasto riskirat 8)
samo daj  (y)



e imam snimku di mi je frendu otpo mjenjač na Hornetu pri 160 na sat po našim Dubrovačkim magistralama..osto visit!  :LOL: jesi siguran da bš hoćeš Hondu :mrgreen:
 
iluvatar said:
hondu  :misli: svakako al eto svakom svoje
:wink: ma samo daj..malo zahebavam ekipu ko što nas na kawama oni zezaju malo interna zajebancija!  (y)
Hornet mi je sjeo u vražju mater! skoro ko cbr 600 f(nešto predivno za vozit)! ali mi je ljepši od CBRa  :jesus: (spominjem cbr 600 f jer je to ista mašina  samo sa malim preinakama i mal više konja...itd itd....
ma ko igračkica! šaltaš nježno,lagano....odaziv nas gas! povlači uf!divota  (y)
 
demza opet ti sa svojim teoriskim razmišljanjima,moraš ipak imati dosta praktičnoga znanja da bi to kaj napraviš bar na nekaj ličilo  :wink:

ne velim ja da se nemre ali nije do baš sam tak za nekoga tko inače ne radi takve stvari  (y)

sve je jednostavno objasniti na papiru ali kad kreneš delati uvijek nekaj nije dobro . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :mrgreen:
 
Bojan said:
demza opet ti sa svojim teoriskim razmišljanjima,moraš ipak imati dosta praktičnoga znanja da bi to kaj napraviš bar na nekaj ličilo  :wink:

ne velim ja da se nemre ali nije do baš sam tak za nekoga tko inače ne radi takve stvari  (y)

sve je jednostavno objasniti na papiru ali kad kreneš delati uvijek nekaj nije dobro . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :mrgreen:

tebi i meni je to mozda problem.. no daj to reci siletu ili ironforgeu ;)
 
demza said:
tebi i meni je to mozda problem.. no daj to reci siletu ili ironforgeu ;)

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:

pa to i pokušavam reći  (y)

ali to je za njih dječja igra jer su izmislili sami 100× kompliciranije stari  (y)
 
ljudi pa zato imate motore sa oklopima (R6) i motore bez oklopa (Hornet) a ak očeš hibrid i baš Hondu
kupi CB1300S ili koji je več ono model s maskom.

 
iluvatar said:
treba i doc do r motora, razmisljao sam o tome al me stari odgovoria jer on ima podosta iskustva s motorima i zna da sam divljak tako da me tira da bar prvo horneta vozim pa onda r. prosao sam vespe skutere al nemam vise zivaca to mi nisu motori
po meni ti hornet 600 nije za divkljanje...jest da on ide u vražju mater super..ali pazi se!
inače osobno ne volim brze vožnje pa je meni to sve isto...ali dobro znam razlikovat nakeda od Ra ..pogotovo u bogenu  (y)