Jeli ovo skuter ili motor?

joke

Active member
Ajmo, ima li tko da zna nešto više o ovoj zvijeri.
Ja vidim masku kombiniranu od Malagutia F12 i Piaggio zip SP, naplatke od Yamahe Aerox i agregat od nekog 2T crossa, vrlo vjerovatno 250 ccm.

DSC00026.JPG


DSC00027.JPG
 
Bio sam blizu, agregat je od Aprilie RS 125, nema puno više na ovoj stranici, ali to je to;

http://www.teamcristofolini.com/Pagine/Pagina.htm
 
Poderan mu je lijevi fuzić! :mrgreen:

A šta mu je ono aluminisko rebrasto što je nataknuto na cijev od tekućine za hlađenje? Pretpostavljam dodatni hladnjak za tekućinu, mada ne vidim gdje su i glavni smjestili. U podnicu možda? :misli:
 
One rupe velikog promjera na prednjoj masci, pod upravljačem su rupe za dovod zraka na cooler, što znači da je cooler ispod prednje maske
 
Medo said:
Ispušni ventil.
su ga prodali nekom mladom skuterašu??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NHF skuterašima.i ja imam skuter
 
po teh. karakteristikama to bi trebao biti motor :misli:
 
ivach13 said:
su ga prodali nekom mladom skuterašu??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NHF skuterašima.i ja imam skuter

stvarno, fali ventil, ali vjerovatno su ga blokirali u otvorenom položaju, što bi bilo izvedivo pošto je na ionako manji promjer stražnjeg kotača montiran onaj cross stražnji prenos(zupčanik).
Svejedno mogli su rupu izvanka nekako prikriti
 
Gledajući iz ovog kuta vidljivo je da je nagib na desnu stranu dosta ograničen trbuhom ispuha, a nedajbože da padneš na desnu stranu, štete ko u priči.
Ipak je ovo samo show bike, ili za neke winderove streetracepi*darije, nema ni v od vožnje s njim po zavojima.
 
samo se vi sprdajte s tim ali to dobro izgleda bez obzira što je wanabe a big suzuki GSXR
 
ajd joke opskrbi sesa dvije 2t mašine sa cilindrima 172 ali AC da bude i ja napravim bimotu  8)

to ti bude oke za promociju i to  :mrgreen: