jeste li bili kad u fabrici motocikla

jebeno.  (y)
neki su tad bili sretni i sa kolibricom.  :LOL:
 
ne znam coveka al lik ladno moze knjige pisat. ulepso mi je dan
 
Od nekog ko vozi Laverdu ništa manje nebi ni očekivao , s tim modelom je Miro Papec godinama jako dobro vozio u Hr prvenstvu a ako se ne varam i zlatnu kacigu osvojio .
Već par godina taj motor drma u svojoj klasi i enduracu , 16-19.8 AA grobnik voziće se 4h endurance trka na čelu s Pierom Laverdom (vlasni tvornice) na 500 Laverdi .
Lani je Jota osvojila australsko prvenstvo , ove godine u klasi BERS u UK preko 1000ccm Jota debelo vodi , Laverda 500 u svoj klasi također debelo prva a u ukupnom poretku :
1 Laverda Jota
2. BMW K 100
3. Laverda 500
 
svaka čast na ovom, kako su neki rekli, vremeplovu  (y) (y)
 
mr.mee said:
svaka čast na ovom, kako su neki rekli, vremeplovu  (y) (y)

Slažen se, pročitano u jednom dahu. (y)
 
odlična priča, povratak u neka druga vremena,

slike su mrak

(y)

Srki
 
ostajem bez daha . . .dva puta pročitao . . . svaka čast..ovaj 'vremeplov' treba da se sačuva  . . .      (y)
 
Mico izdajnice.... Nesto najbolje sto procitah... Legendarno...
 
Predobro, pročitano danas po drugi put, nešto zanimljivije već dugo nisam čitao.
Kad kreneš jednostavno ne možeš stati dok sve ne pročitaš. (y)
 
Čovjke stvarno može knjigu napisati...  (y)
Kako me streslo ono kad je napisao nešto tipa "Sad sam matorac i putujem do 50 km i ono "Jesen mog života"...
Užas kako se to približava i nama nekima.  :(
Još fascinira kako je opisana tadašnja situacija u zemlji i kako su ljudi uspijevali improvizirati, nalaziri rupe u zakonima i k tome, bili sretniji.
Danas ako stari klincu ne može provući novu R6 na karticu, on je isfrustriran i ništa od vožnje i "bikerskog" života.
Naravno, nisu svi takvi, ali ih Bogami ima popriličan broj...