Jeste li se ikada zapitali?

Andreas

New member
Sto su sve sposobne izdrzati japanske pile?

bikekill1.jpg
 
majstor... :)
nemrem vjerovat da je motor to prezivio... :wink: svaka mu dala vode iz bokala (treba mu nakon stage2)...
najbolji dio je kad pocne auspuh gorit i otapat se... :D
 
Čekamo odgovore konkurencije 8)
 
Andreas said:
Sto su sve sposobne izdrzati japanske pile?

bikekill1.jpg
ovo je jedna stara tema, mnogi su je prožvakali, ali možda nešto netko želi nadodati?  :misli:


 
Andreas ili onaj siroti kawasaki  :misli:

Imam to spremljeno na starom hardu koji možda jednom spojim na funkcionalno računalo  (y)

I onda vele za kramu iz njuškala sa 40-50 kkm da ima previše kilometara  :LOL:
 
Nedavno (koji mjesec) pričao sam s Silvijem iz broda, ma piskara tu, i on veli da je na kawiću dosegao 100 000km, a motor mu izgleda kao novi. Moram priznati: to je kvaliteta!  (y)
 
miro said:
Nedavno (koji mjesec) pričao sam s Silvijem iz broda, ma piskara tu, i on veli da je na kawiću dosegao 100 000km, a motor mu izgleda kao novi. Moram priznati: to je kvaliteta!  (y)

ma da ko moj kinez ima 41 000km i jos ide a 200ccm :)
 
miro said:
Nedavno (koji mjesec) pričao sam s Silvijem iz broda, ma piskara tu, i on veli da je na kawiću dosegao 100 000km, a motor mu izgleda kao novi. Moram priznati: to je kvaliteta(y)
  Ne sumnjam u kvalitetu i izdržljivost tog Neoplan autobusa,ali takva očuvanost pojedinih primjeraka motocikla je apsolutno zasluga dobrog vlasnika...  (y)
  ..a prosječni balkanski rejser vulgaris će pokidati i tračnicu od vlaka,da je kvalitetna ne znam koliko    :mrgreen:
 
miro said:
Nedavno (koji mjesec) pričao sam s Silvijem iz broda, ma piskara tu, i on veli da je na kawiću dosegao 100 000km, a motor mu izgleda kao novi. Moram priznati: to je kvaliteta!  (y)

cudni su putevi Gospodnji :mrgreen:..mozda jednog dana shvatis da si sad u zabludi sa dukcem:mrgreen:..to spada u ono neki imaju oci, a nevide :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
  Ne sumnjam u kvalitetu i izdržljivost tog Neoplan autobusa,ali takva očuvanost pojedinih primjeraka motocikla je apsolutno zasluga dobrog vlasnika...  (y)
  ..a prosječni balkanski rejser vulgaris će pokidati i tračnicu od vlaka,da je kvalitetna ne znam koliko    :mrgreen:
i toga ima, siguran sam, ipak, puno je to kilometara, a koliko ga ja znam lijepe vožnje, dakle ipak je kvaliteta u pitanju - NEOPLAN  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
(y)

ali da bi netko pokidao i nakovanj - to je istina  8)