Jeste za Monte Carlo ?

Mrs.O

New member
22.-25.06

Za sad nas ima 5 (motora): BWM k1200r, honda transalp,2*V-max,bmw 650gs

Plan ugrubo:

1. dan četvrtak praznik: ujutro pokret. Cilj Monte Carlo, noćenje Antibes (prema preporuci djure forumaša)
2. dan petak: vožnjica Nica,Cannes, St.Tropezz,staza relly Monte Carlo, noćenje Antibes
3. dan subota: pokret put uz obalu prema Genovi, Pisa, Firenza, noćenje Firenza(okolica).
4. dan nedjelja:pokret ujutro, San Marino-Venezia-Rijeka.


 
Nakon nešto detaljnije analize putovanja došlo je do lagane izmjene plana. Trenutna situacija izgleda ovako.

1. dan četvrtak praznik: ujutro pokret. Cilj Genova, noćenje Arenzano.
2. dan petak: Monte Carlo,(Nica),staza relly Monte Carlo, noćenje Arenzano
3. dan subota: pokret put uz obalu prema Pisi, Firenza, noćenje San Marino.
4. dan nedjelja: San Marino, povratak Venezia-Rijeka.
 
Kolko planiraš da bi trebalo biti
dosta love za motor i dvoje,sa svim troškovima?
 
danek said:
Kolko planiraš da bi trebalo biti
dosta love za motor i dvoje,sa svim troškovima?
cca 1800 km puta, cca 350-400 (ovisi koliko ti motor troši) eura za dvije osobe na jednom motoru  :D. U cijeni je  benzin+3*(noćenje+doručak). Ne ide se autocestama.
 
AnteK said:
Uuuu, onda dodajte malo vremena pride, kroz Italiju van autocesta,
I wish you a good luck  (y)
Thanks  (y).

Već sam pomislila da krećeš s nama  :D, ali to nije baš tvoj stil  :misli:
 
Mrs.O said:
Thanks  (y).

Već sam pomislila da krećeš s nama  :D, ali to nije baš tvoj stil  :misli:

Naravno da JE moj stil, ja volim uvijek nova iskušenja  :mrgreen: No moram
reći da u istom terminu idem i ja na put, samo ne na zapad već istok, tj.
idem u Transilvanijske Alpe ( Rumunjska ) malo vidjeti što stari drug drakula
radi i kakvo je stanje na prijevojima, čujem da još ima snijega  (y) (y)
 
ohoho nemoj se samo povampiriti, sretno i tebi, imaš dosta mjesta za kolac i češnjake ?
 
Mrs.O said:
ohoho nemoj se samo povampiriti, sretno i tebi, imaš dosta mjesta za kolac i češnjake ?

Uglavnom koristim rakiju šljivu za rastjerivanje zloduha  (y)
 
Mrs.O said:
cca 1800 km puta, cca 350-400 (ovisi koliko ti motor troši) eura za dvije osobe na jednom motoru  :D. U cijeni je  benzin+3*(noćenje+doručak). Ne ide se autocestama.

:shock:  :misli:
 
Mrs.O said:
cca 1800 km puta, cca 350-400 (ovisi koliko ti motor troši) eura za dvije osobe na jednom motoru  :D. U cijeni je  benzin+3*(noćenje+doručak). Ne ide se autocestama.
Još bi prema svježim informacijama sa strane nadodala:
3 večere cca 50 eura za dvoje =3*50 =150 eura ...
Sendviči, kave, cuga, neki junk-food  po putu 4 dana cca 50 eura ...
Cijena se penje onda na 550-600 eura za dvoje.


 
upravo sam razgovarao sa Suzi pa sam saznao da planirate ovo.
U principu me nije tesko nagovoriti ali tjedan nakon toga idem u Francusku na skijanje pa mi se cini da bi to bilo malo previse.
No, danas sam sa istrijanima napravio djir po Sloveniji. Dogovaram se sa njima 4-5 dana djir do Crne Gore, negdje iza 15.08. pa mozda mozemo nesto pokusati dogovoriti.
 
Nenad_Ducati said:
Dogovaram se sa njima 4-5 dana djir do Crne Gore, negdje iza 15.08. pa mozda mozemo nesto pokusati dogovoriti.

(y)
 
Nenad_Ducati said:
upravo sam razgovarao sa Suzi pa sam saznao da planirate ovo.
U principu me nije tesko nagovoriti ali tjedan nakon toga idem u Francusku na skijanje pa mi se cini da bi to bilo malo previse.
Čega ? Francuske ?  :wink:
Nenad_Ducati said:
No, danas sam sa istrijanima napravio djir po Sloveniji. Dogovaram se sa njima 4-5 dana djir do Crne Gore, negdje iza 15.08. pa mozda mozemo nesto pokusati dogovoriti.
Kad maxi i ja budemo išli prema dolje idemo barem do Makedonije.A Monte Carlo će ove godine, pošto nam inače nema tko čuvati dječicu, biti naš bonus za ovu godinu.  :neznam:
 
Rekli su mi da se u privatnim apartmanima po Italiji bez problema da noćiti za 15 eura tako da takva solucija znatno snižava troškove. U tom slučaju putovanje se može svesti na trošak od cca 350-400 eura minimalno a i manje ako ti motor troši u prosjeku 3,5 l na 100 km  8) (to zna gatto i njegov bmw 650gs  :wink:)
 
Ekipa desetkovana, bmw-ovi odustali    :(  :?  :palacdolje: itd.
 
Termin će ipak biti pomaknut  :(, pa ako se nam se netko želi pridružiti u slijedećem nastavku nek se javi. Sugestije i pridlozi za rutu(pomak/laganu izmjenu) se primaju.
 
Evo par poslastica koje želimo vidjeti:
http://olivmaxhr.blogspot.com/2006/06/rally-monte-carlo.html
 
Mrs.O said:
Evo par poslastica koje želimo vidjeti:
http://olivmaxhr.blogspot.com/2006/06/rally-monte-carlo.html

Gdje je ovaj rafting...