Još jedan motorista koji je na dva kotača otišao u vječnost!

Blue_Knight

Member
jučer oko 15.00 sati nedaleko Koprivnice ponovo se je nažalost dogodila prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao koprivničanac na ducatiu 999...
 
pokoj mu duši...

šta je sa dukatijem i jel se prodaje? (probajte me shvatit , koliko god ovo bolesno bilo)
 
teško, al ajde bar imaš poduzetničkog duha, pošalji molbu za posao u ministarstvo gospodarstva, dobro bi im došli ljudi tvog profila...
nemam tu informaciju, žao mi je samo što je pokop sutra popodne a ja radim od 12 do 22...
pričao sam sa čovjekom prije 15-tak dana kad mi je rekao da mu je tih 150-160 konja postalo preslabo i da je već naručio racing kit...
nadam se da mu budu gore bar dali neka "racing krila"...
laka mu zemljica...
 
valjda gore imaju neku cestu di mu nitko nece smetati i di ce se kad padne samo ustati i nastaviti kao da nis ni bilo :cry: :cry: :cry:
 
gore bi trebalo biti moguće samo paranje oblaka ali se nadam da imaju neku dobru kontrolu leta ili awacse koji rade svoj posao bolje od naših cestara...
 
R.I.P. :cry:
 
Blue_Knight said:
jučer oko 15.00 sati nedaleko Koprivnice ponovo se je nažalost dogodila prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao koprivničanac na ducatiu 999...

R.I.P :cry:
 
Nažalost poginuo je Erdec (ne Krešo). Čovjeka sam imao prilike nedavno upoznati i razmijeniti par rečenica baš kad je kupovao 999. Iskusan motorist ali je izletio netko na biciklu i jbg... shit happens.
 
mate said:
Nažalost poginuo je Erdec (ne Krešo).Čovjeka sam imao prilike nedavno upoznati i razmijeniti par rečenica baš kad je kupovao 999. Iskusan motorist ali je izletio netko na biciklu i jbg... shit happens.

Mladen,mislim... :| ,izletila baba s bicom pred njega :(
 
Kvragu, zar opet...
R.I.P. :cry:
 
R.I.P.

Baš me interesira koliko bajkera strada tuđim nemarom i greškom. Uvijek se priča kako motoristi voze ovako ili onako, a koliko su puta žrtve tuđeg nemara, to nitko ne govori.
 
Blue_Knight said:
jučer oko 15.00 sati nedaleko Koprivnice ponovo se je nažalost dogodila prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao koprivničanac na ducatiu 999...

Laka mu zemlja,a njegovima iskrena sućut!