JOŠ JEDNOM 600 SUPERSTOCK

spox

New member
Još jednom prilikom će ponoviti da je raspisana klasa 600 superstock i da se mole svi zainteresirani koji bi vozili(slučajno ako se prijave pa odustanu zbog opravdanog razloga nema nikakvih problema) neka ostave svoje podatke ovdje na forumu ili na moj ili Mogwayov mail.Možete prijaviti i nekog ko nije prijavljen na forum a ima namjeru voziti. Znam da vas je mnogo koji su govorili kako je motociklizmu u Hrvatskoj u kurcu,pa evo nam prilike da nešto promijenimo. Također postoje velike šanse da licencirani vozači imaju privilegije pri kupovini guma i opreme,i pri iznajmljivanju staze.
 
Pa vi stvarno niste baš normalni. Šta će sad svaki dan netko od vas dvojice otvarati novi topic s istim pitanjem? Ne zoveš ti u to natjecanje moju babu i njene prijateljice pa da daješ oglas, nego ekipu zainteresiranu za utrke. A takvi su uvijek "tu negdje". I onda znaju što im je činiti. Stvarno ne vidim smisla tolikom ponavljanju... osim možda što ćemo u sljedećih par mjeseci čitati svakojake isprike velikih potencijalnih trkača...hehehe... :whistle:
 
mate said:
Pa vi stvarno niste baš normalni. Šta će sad svaki dan netko od vas dvojice otvarati novi topic s istim pitanjem? Ne zoveš ti u to natjecanje moju babu i njene prijateljice pa da daješ oglas, nego ekipu zainteresiranu za utrke. A takvi su uvijek "tu negdje". I onda znaju što im je činiti. Stvarno ne vidim smisla tolikom ponavljanju... osim možda što ćemo u sljedećih par mjeseci čitati svakojake isprike velikih potencijalnih trkača...hehehe... :whistle:


Slušaj glavonjo, da oni koji su zaduženi za moto sport rade svoj posao onda ne bi mi trebali otvarati topice i davati obavijesti. A s druge strane moram ponavljati i zbog tebe trkač jer mogao bi se i ti malo uključiti :paper:
 
BorisZ said:
Pregovaram sa sponzorima da mi kupe još jedan motor pa i ja ulazim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Čuj ti SPONZORUŠO izblajhana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reko si da znaš miljon ljudi koji bi vozili tu klasu...Al još nit jedno ime nisi dao....!!!!!
Zato ako ne želiš da ti kredibilitet bude narušen....Požuri s tim imenima....!!!!!
 
Znaš i sam da bi svi vozili, ali kada se treba odlučiti onda je to nešto drugo.

Za početak mogu tebe predložiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daj malo vremena, ljudi kombiniraju, računaju, traže motore...itd
 
BorisZ said:
Za početak mogu tebe predložiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moše al treba skratit stazu do Riječkog....Jer dalje neznam kako izgleda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U biti nema veze prijavljujem se za SUPERSTOCK....
 
Počele kružit priče da se Mogway usro i da ništa od njegovog prvenstva... :paper:
 
mate said:
Počele kružit priče da se Mogway usro i da ništa od njegovog prvenstva... :paper:

Pa kako da posran sjednem na sic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sve bi mi se razlilo po gačama.....
GAČE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A koji ti je sad taj lijevo u Avatoru :shock: :shock: :shock:
 
U avaTORU držimo ovce, a u avataru mi je novi krimić koji uskoro dolazi u naša kina, zove se Thief i u naslovnoj ulozi nastupa nova holivudska zvijezda, M. Zhuzhul... :mrgreen: