Još o MUP-ovim presretačima!

PRObike Bojan

New member
Inetrvju s starim bikerom i bivšim policajcem, članom našeg foruma(Fazer ČK)!
http://www.medjimurje.com/?B=2635&R=ck
 
:cool: :cool:
Jako dobro. Nek je i tuđe rečenice koristio,al ih je dobro upotrijebio. Taj bi članak netko pametan trebao i po ostalim novinama iskoristiti. Onima koje čita puno više ljudi.
 
Sasa MK Motori said:
PRObike Bojan said:
Sasa MK Motori said:
Uuuuu koliko mojih recenica :cool: :cool:
Jebiga kad se novinarka razme u motore :biker:

Ma nemam ja nista protiv, dapace.

Situacija je vrlo jednostavna. Tonča je samo prenesel razmišljanja sa foruma i ispričal mojoj kolegici na poslu. Bitno je da se na lokalnoj razini da do znanja da pratimo cijelu priču, a bilo bi super da i ostali motoristi u svojim sredinama na lokalnim medijima (bilo pisanim bilo nekim drugim) jasno zauzmu svoj stav oko cijele te stvari!!
 
Robert S said:
Situacija je vrlo jednostavna. Tonča je samo prenesel razmišljanja sa foruma i ispričal mojoj kolegici na poslu. Bitno je da se na lokalnoj razini da do znanja da pratimo cijelu priču, a bilo bi super da i ostali motoristi u svojim sredinama na lokalnim medijima (bilo pisanim bilo nekim drugim) jasno zauzmu svoj stav oko cijele te stvari!!

Bilo bi interesantno da neko iz dnevnih novina tako nesto slozi.
 
Mislim da ljudi neće u to vjerovati, već da će misliti da seremo po murji jer če nas sad "poloviti".
 
i kaj oni sad namjeravaju s tim CBR-om lovit motoriste po hrvatskoj? što misle postić - sigurnije ceste!? Zamislite dat nekom mladom nadobudnom policajcu takav stroj u ruke!!! To njima stvarno ne treba. Samo moje mišljenje.
 
Sasa MK Motori said:
Robert S said:
Situacija je vrlo jednostavna. Tonča je samo prenesel razmišljanja sa foruma i ispričal mojoj kolegici na poslu. Bitno je da se na lokalnoj razini da do znanja da pratimo cijelu priču, a bilo bi super da i ostali motoristi u svojim sredinama na lokalnim medijima (bilo pisanim bilo nekim drugim) jasno zauzmu svoj stav oko cijele te stvari!!

Bilo bi interesantno da neko iz dnevnih novina tako nesto slozi.

U malim sredinama je to puno jednostavnije. Sjeti se kak smo pokrili miting u Čakovcu. E sad ako u dnevnoj tiskovine nemaš nekog ko ima sluha možeš se postaviti na oko! S druge strane možda smo mi tu pre pasivni, čitam Motoreviju i urednik mi se uvlači MUP-u u auspuh jer su mu dali voziti Hondu! Naj me tetovirati! O čemu se mi tu spominamo??? :shock:
 
Ovi naši međimurski policaji na motorima su stvarno ok.Kak imam za čuti da su f Zabregu fest hudi.Niti me ne štel pogledati na semaforu. :hello:
 
Toni Hamer je zakon ! (a oni drugi Hamer nije :mrgreen: )

Dobro se snašao u zahtjevanoj situaciji i dobro je da je upotrebio mišljenja s foruma jer to je mišljnje svih nas. Kad bi svi bili koncentrirani na probitak moto zajednice, onda bi vremenom lokalnim djelovanjem postigli nešto na državnoj razini. Posebno mi je drago što je ukazao i na smanjenu sigurnost samih vozača u MUP-u(kacige) jer to govori da nas brine sigurnost, ako državu već ne brine(kahlica=kaciga, samo da je na glavi)
Bravo Toni, primjer si za sve nas
 
Ovih dana imam dogovor s ekipom iz HTV-a da probamo snimit te Honde u zivo i da vidimo kaj budu gospoda z MUP-a rekla o svemu.A bumo i nazvali našega Međimurca koji je ujedno i načelnik sigurnosti prometa u HR kaj nam pomogne ak bu kaj trebalo. :eyebrow:
 
Šta jes jes, svaka Hameru čast. Glavno da je dotaka srž problema... Eh, kad bi ga još i poslušali, ali kako je Cezar piva " Sviri, sviri kurcu prema suncu... " Nema država sluha, bar zasad.
 
Imate o Hondi clanak u novoj Motoreviji...koliko sam ja shvatio zasad se radi o samo jednoj...
 
Jesi ti siguran da se radi o jednoj. Zasto se onda hitno rade plastike za nekoliko komada. Da ih ne misle mozda razbijat pa da imaju rezerve ?