Joke! Nike! Pomoc!

Status
Not open for further replies.

Gjuro

Member
Dakle imam pitanje prvo za profi-dvojac, a i ostali se mogu ukljucit :)

Skipper 150ST 2001... prvi vlasnik, 17Tkm, izgleda uredno...
Ima li nesto posebno na sta bi mora obratiti paznju prije nego se uvalim u govna :D ?

thanx :)
 
Pa dobro, jel teško pročitat naslove foruma, pa postavit temu na pravo misto???
 
Pa odgovor ti lezi u tvom potpisu na forumu.
Ako ne, onda ga minjaj.
 
Dovedi ga na vizualni pregled, u tolikoj kilometraži može se svašta desit, pažnju bi trebao obratiti na prednje vilice, tj. dio tzv. usd sistema koji spaja osovinu kotača. On se u odnosu na krutu cijev vilice zna jako iskriviti i pri kočenju podrhtava cijeli skuter. Lijek je izmjena cijele vilice, i to jako skupo stoji.
I da nisi stavio cijenu, ja bi to cijenio max. 5-6 t.kn.
 
Gjuro poslusaj joku ali savjet je nemoj kupit skippera jer je lagan prednji dir u zavoju ( bar meni) kupi nesto drugo. NZam svak ima svoje misnjenje ali samo iznovim moje. Ako kupis uzivaj u voznji i popravcima.  :mrgreen:
 
joke said:
Dovedi ga na vizualni pregled, u tolikoj kilometraži može se svašta desit, pažnju bi trebao obratiti na prednje vilice, tj. dio tzv. usd sistema koji spaja osovinu kotača. On se u odnosu na krutu cijev vilice zna jako iskriviti i pri kočenju podrhtava cijeli skuter. Lijek je izmjena cijele vilice, i to jako skupo stoji.
I da nisi stavio cijenu, ja bi to cijenio max. 5-6 t.kn.

Eto majstora  (y)

Ma čovik mi izgleda pošten, ono mojih je godina :D , vozi novi Beverly 250 pa mi se činilo da je fer ponuda.
Probni đir mi je izgleda ok, ali je pri kočenju skoro to - nije da podrhtava nego imam feeling ko da trokut vilice ima lufta pola cm ...
Ali sličan mi je osjećaj na novom Scarabeu 250 :)


Fala  (y)
 
kawasaki636 said:
Gjuro poslusaj joku ali savjet je nemoj kupit skippera jer je lagan prednji dir u zavoju ( bar meni) kupi nesto drugo. NZam svak ima svoje misnjenje ali samo iznovim moje. Ako kupis uzivaj u voznji i popravcima.  :mrgreen:

Ma to mi je samo za 6-10 mj. da se ne jebem s gužvama i dok dočekam novi ugovor... :)
 
Da ne otvaran novu temu, zamolija bi Niku ili Joku, ako znaju, da pomognu...

Prijatelj je kupija Skippera 125 iz 2003. i na njemu su 2 H4 žarulje... jeli to normalno...? :misli:

Mislin, 2x žarulje snage 55/60W na skuter...? Pitan jer su mu svitlile jako slabo, a 120W bi moralo blistat...

Jesu možda tu tribale bit 2 HS1 žarulje, baza ista ka H4 samo snage 35/35W...?

Prvo mu je riknila 1, sad su riknile obe, i dugo i kratko... A User Manual nema jer ga nije ni dobija, niti ga ja nalazin on-line da provjerin koje bi žarulje tu tribale bit serijski...

Pomozite ako znate, ili imate link na User Manual / User Guide...

Hvala najljepša... :mrgreen:
 
idu mu dvije HS1 ili H4 žarulje od 35/35W. Nikako H4 od 55/60w
 
Da ne otvaran novu temu, zamolija bi i ja Niku ili Joku, ako znaju, da pomognu...
kako bi promjenio šauber za bilboksovanje foksnica od katalizatora?
 
aprilliaaa said:
Da ne otvaran novu temu, zamolija bi i ja Niku ili Joku, ako znaju, da pomognu...
kako bi promjenio šauber za bilboksovanje foksnica od katalizatora?

Otiđi do podruma bolnice na Firulama, ali nečeš moći sam, pa pitaj za Dr. Vojnovića, on ti je na onom zaključanom odjelu na kojem piše Psihijatrija, jedino ti on može pomoći
 
Status
Not open for further replies.