Jos jedan pad (Visnjevac - Osijek)

Allpine

New member
Poznanik isao iz Visnjevca za Osijek jucer predvece (nisam tocno siguran u koliko sati) s curom na zuton suzukiju (stariji motor 86god mislim), i imali su velikog andjela cuvara jer im je sa preko 100 kmh nesta zablokiralo na motoru i zavrsili u kanalu. Dosla hitna po njih pa na snimanje nista slomljeno dosta su ugruvani i sokirani pa su ih ostavili na promatranju za svaki slucaj. Motor koliko sam cuo od njegove mame totalka.
Radim s njegovom mamom pa javim jos informacija sutra.
 
koja sreca....  :shock:
dobro da im nije nista... :wink:
 
Dobro je, drago mi je da nije bilo nista ozbiljno! Lako za motor!  (y)
 
nadam se da to nije onaj motor sto su par dana sarafali po njemu ispred petar pana! :misli:

njima dobar oporavak!
a motor ce se vec popravit (y)
 
Ma hvala Bogu da su citavi i neozljeđeni!
 
ajde fala dragom bogu da su živi ostali.

a što se tiće da im je zablokalo nešto,ljudi motor je skupa igračka i tu nema fušarenja ispred petra pana,bez uvrede ikom.,ali eto vidite šta se dogodi ako je to to.
 
Dobro si rekao da su imali anđela čuvara!
 
eO IZASLI SMO IZ BOLNICE , BEZ VECIH BEDOVA. ISTINA MOTO JE U BANANI. I HTIO BIH DODAT DA SAM NA TRGU MJENJAO SAJLU OD KVACILA(KOJA NEMA NIKAKVE VEZE SA PADOM) JER JE RADILA BOLJE NEGO PRIJE PUCANJA. HVALA NA BRIZI!!! VIDIMO SE KAD SREDIM ZUTOG:) :D
 
(y)
 
Još nije ni sezona počela a svako malo neki šljos,ljudi moji triba se čuvat ovo su teme koje su skroz škakljive i nikako da nestanu. :(
 
PADAVIČAR(ĆUPRIJA) said:
eO IZASLI SMO IZ BOLNICE , BEZ VECIH BEDOVA. ISTINA MOTO JE U BANANI. I HTIO BIH DODAT DA SAM NA TRGU MJENJAO SAJLU OD KVACILA(KOJA NEMA NIKAKVE VEZE SA PADOM) JER JE RADILA BOLJE NEGO PRIJE PUCANJA. HVALA NA BRIZI!!! VIDIMO SE KAD SREDIM ZUTOG:) :D

...promijeni nick - padavičar (hepić)...  8)
 
PADAVIČAR(ĆUPRIJA) said:
eO IZASLI SMO IZ BOLNICE , BEZ VECIH BEDOVA. ISTINA MOTO JE U BANANI. I HTIO BIH DODAT DA SAM NA TRGU MJENJAO SAJLU OD KVACILA(KOJA NEMA NIKAKVE VEZE SA PADOM) JER JE RADILA BOLJE NEGO PRIJE PUCANJA. HVALA NA BRIZI!!! VIDIMO SE KAD SREDIM ZUTOG:) :D

bitno je da ste vi ok.. Nego sta se konkretno desilo ??
 
Da... i ja sam vidio da se radi na motoru pred Petrom Panom.... pa rekao da nije valjda to.. al bitno je da je sve ok! Pozdrav
 
Evo ljudi ovako izgleda makina moga velikog prijatelja nakon susreta s ćuprijom! :polomljen:
Srećom sad je sve ok s njim i curom!I ovim putem bih zamolio sve koji imaju informacije o nabavci djelova za ovaj motor (Suzuki GSX 550 EF) da se jave njemu ili meni.Trazi se prednja vilica,grana s prirubnicama!Molimo bez prosera samo ozbiljni ljudi neka kažu koju pametnu!Hvala od mene i sretnog prijetelja! (y)
 
a jebemti ćupriju, dobro si ti njega spičio..... :? :?

a valjda ces uspit nesto iskombinirat, iskreno se nadam..... (y)
 
motor je stvarno gadno prosao. brz oporavak vam zelim!
mislim da bi ti  bilo bolje prodati motor i ostatak, sto se da iskoristiti, u dijelovima i kupiti novi motor (ako ima, naravno, novaca za novi).