Jos jedan??

Status
Not open for further replies.
Gledam vijesti na RTL i poginuo je motorista na AC Rijeka-Zagreb sudarivsi se sa automobilom koji je preticao preko pune linije. Jel zna netko nesto vise?
 
Jedan od motociklista poginuo je danas prijepodne na autocesti Zagreb - Rijeka nedaleko mjesta Vrata, kada ga je udario automobil koji je pretjecao na punoj liniji. Na gotovo isti način sinoć je poginuo i drugi motociklist, kada ga je prilikom pretjecanja oborio vozač pod utjecajem alkohola. U oba slučaja motociklisti su imali zaštitne kacige te su vozili u skladu s ograničenjem brzine.

samo ovo sa rtl.hr
 
a da tim nadobudnim vozačima kupimo po kalašnjikov ako im ko pobjegne...







R.I.P.






trebalo bi izglasat zakon kad te ubiju na motoru da kazne vride dvostruko nego u drugim slučajevima
 
U novinama stoji da je imao 71 g, i da je u zavoju u punoj crti isao pretjecat kamion, a vozacica iza njega i vozac kamiona su vidjeli da mu u susret dolazi kavasaki koji mu je blemdao i kocio, kao sto je kamion kocio i dao se max u stranu...ali ne, stari jebeni prdonja, koji je vec trebao umrjeti ubio je čovjeka, ko je njemu dao vozačku mater da mu jebem, 2 puta kad sam isao po ljecnicku potvrdu za vozacku vizao sam starce kako jedva hodaju i stenju na svakom koraku kako izlaze sa potvrdom mamu im jebem zombijsku ubit ga treba! ali boli njega kurac ionako je prakticki mrtav sa svojih 71g!  :2up: :punk: :fajt: NA OVOM FORUMU NEMA DOVOLJNO 'BJESNIH ' SMAJLIČA KOJI BI OPISALI MOJU GNJEV







A STE ČULI ZA ONO U ŠIBENIKU? Motorista lepo pretice talijana a on PIJAN iznenada nepropisno skrene u ljevo i ubije motoristu. Protiv talijana ce bit ponesena KAZNENA PRIJAVA!
Ajmo svi na veliki protest, majkemi u zagreb dolazim nosit transparente! Zabranit prdonjama da voze i kaznme postrozit, odmah lisice, u zatvor i sudit im za umorstvo!
 
R.I.P.  :(
 
nemoj tako, treba im dat vozačke, a nama mladima oduzet, ipak su oni stari iskusni vozaći. a mi nemamo pojma, treba još povisit malo kazne i povisit dobnu granicu upravljanja vozilim, nek nas ubiju sve. šta ima veze?

R.I.P. :(
 
R.I.P.

Važno da se nama mladima zabranjuje sve što im padne na pamet i dobivamo sva moguča ograničenja na vozačku dozvolu a stari prdonje sa 70+ godina koji ni ne vide brisače na svom autu a kamoli nešto dalje ubijaju nas po cesti i oko toga se ne diže nikakva prašina jer su oni "dobri i iskusni vozači" :palacdolje: :palacdolje:
 
bikerboy said:
R.I.P.

Važno da se nama mladima zabranjuje sve što im padne na pamet i dobivamo sva moguča ograničenja na vozačku dozvolu a stari prdonje sa 70+ godina koji ni ne vide brisače na svom autu a kamoli nešto dalje ubijaju nas po cesti i oko toga se ne diže nikakva prašina jer su oni "dobri i iskusni vozači" :palacdolje: :palacdolje:


upravo tako(y)
 
Nama daju neke savjete o prometu, mi divljamo, luđaci motoristi a u zadnjih 10 nesreća sve su krivi ljudi stariji od 60 godina :2up:


R.I.P.
 
Stvarno gadno...
Ako ovako nastavi izumrijet će motoristi :(
 
Sto napraviti da zaustavimo ovo? Mi imamo mogučnosti, na ovom forumu ima 2500 motorista i ovdje ostvarujemo neku vrstu zajednistva i mozemo se nesto dogovorit, ali što? Bože daj nam nekog kurca isusa koji če pokrenuti nešto pametno što bi moglo promjeniti nešto..nekakav protest ili kurac, vas u zagrebu ima pun kurac, organizirajte se!
 
"...motociklista je ablendao svjetlima bez prestanka  upozoravajući vozača  osobnog automobila da se makne. No vozač nije kočio, slijedeće što smo vidjeli nešto je što nikada neću zaboraviti...." ..ispovjed je svjedokinje E.M. koja je vozila iza vozača automobila (Novi List,4lipanj2006.)

...Dakle klasično ubojstvo, a ubojica se zove  Čedomir Stolić (71) iz Rukavca
 
Svi čedi za vrat. I usput ga tražit da kaže kod koga je uzeo lječničku potvrdu za vozačku i iči ih tužiti i njih i policiju i sta ja znam tko je sve zasluzan sto je on na cesti. Di je vražja Rukavica?
 
mate said:
Kaj, da protestiramo protiv vozačkih za starije od 60 godina?? 8)

e to nebi bilo dobro,jer kad mi navrsimo 60 ode i nama,a mi se izborili z ataj zakon...daj neku bolju ideju.. :misli:

R.I.P
 
Status
Not open for further replies.