jos malo pa gotov

mali-zelleni

New member
evo konacno sam ofarbao svog minia....jos samo fale naljepnice pa je konacno gotov...pa evo slika prije i nakon farbanja.. :mrgreen:
 
ma znam nije nam nes uspjelo bio je pokusaj kawasakija ninje zelene ali nije uspjelo...i da bolje se vidi na svjetlu ovo je slikano u garazi u 10 navecer pa budem uskoro stavio jednu sliku na suncu vani
 
ma dugo smo to radili oko 4 sata...ruke su me od smirglanja bolile uff....a sad razmisljam da ga cjelog u crno stavim(makar sumljam jer mi se neda smirglat ovo zeleno)
 
mali-zelleni said:
ma dugo smo to radili oko 4 sata...ruke su me od smirglanja bolile uff....a sad razmisljam da ga cjelog u crno stavim(makar sumljam jer mi se neda smirglat ovo zeleno)
sta si radio 4 sata,nisi valjda svu boji skidao :shock: jel znas da plastike samo malo preletis sa vodobrusnim tj. matiras i udri po farbanju,cijeli mini pripremis i pofarbas za sat vremena (y)
 
mali-zelleni said:
ma dugo smo to radili oko 4 sata...ruke su me od smirglanja bolile uff....a sad razmisljam da ga cjelog u crno stavim(makar sumljam jer mi se neda smirglat ovo zeleno)

pa ne moras onda cjelu farbu dole smirglati..to samo daj s vodobrusnim ako budes opet farbao kao na ovoj sliki