JOTA AUSTRALIJA

Elias said:
Ajde usvoji me....

Ti si stariji od mene , ako imaš lipu i pametnu ćer daću svakom sinu po motor u dotu :mrgreen:.
I opet nevalja sve jednosjedi, znaš kako je kod blakanaca ja se vozim ona za špaherom :mrgreen:.
 
jota said:
I opet nevalja sve jednosjedi, znaš kako je kod blakanaca ja se vozim ona za špaherom :mrgreen:.
motor ti je  (y) reklo bi se "monoposto"  :misli:, žabari- ne ja :mrgreen:

žene- sve izgleda iste i slične.moja isto "brojila" meni zašto su mi motori jednosjedi-kod mene stariji motori pa su pagusa,denfeld sjedala,,.. a neki  moji prijatelji povezu ponekad ženu a ona kao nema gdje i kako.. :misli:
no problem,najlakše mi ovako,jedne zime joj napravim motor-pa nek ima ako hoće i nek se vozi ako se i druge voze.kad je bio gotov idemo probati,kaže mi :sve 5 samo je kvačilo pretvrdo...drugi dan sve dolje-izbacim feder koji netreba( ja ga stavio inače netreba),pa joj kažem ajd sad probaj....kaže ona meni da neće,neda joj se,drugi put !!? odlično  (y) svejedno ga šteta,bio krasan motorić........... :( eto i slije..

motor završio na vau-vau (zamjenio ga) ,a kad nekad spomene  motor-kažem kupi si il napravi..lako je prodat....a ako ćeš na afriku sjedaj iza i šuti...još će netko reći da sam loš čovjek  :misli:  :mrgreen: :mrgreen: