Jučer

Cigara

Active member
je bila neka trka bezvezna na telki.Kakava je to trka kad Sukci stari,prastari i zastarjeli pobjeđuju nove Kawe,Yamahe i Homde.
Molim objašnjenje :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
E sad opet imaš štofa za par mjeseci :mrgreen: :mrgreen:
 
Bas sma gledal malo, R1 je vodila cijelu trku i onda im je riknul kuplung pa su zgubili 11 krugova da ga sloze i u meduvremenu je gsxr preuzel vodstvo.
 
Nije baš cijelu, vodila je u nedjelju od 8 ujutro do negdje 2 popodne. Do nedjelje ujutro je vodio GSX sa startnim brojem 1, onda je lik zviznuo i razbio sav onaj nakit (oklope) i morao ga gurat skoro cijeli krug do boxa. No više o cijeloj utrci budete svi mogli čitat u iscrpnom tekstu koji će biti uskoro napisan. Gledao sam svaku minutu prijenosa i vodio detaljne zabilješke tak da nema labavo.
 
Da imas praf. Kaj je najbolje gural je motor 4 kilometra do boksa.
Ma prejebeno.
 
Dobro, a da se niti jednom niti drugom nije nista desilo, tko bi pobjedio. Suzuki naravno :D :D :D

To je cisto komentar na bikerovu izjavu kako je Suzuki imao ludu srecu.
 
Ma opizdit će njih HONDA kad tad. HONDA pobjeđuje svakih 5 godina, bilo je to '90. '95' i 2000, dakle sljedeće godine skida tok SUZUKIA sa trona. :mrgreen: :mrgreen:
 
:anger: :anger:
Ali, imat će HONDA i YAMAHA, a i ovaj KAWASAKI vremena da se pripreme i izvuku i zadnji atom snage dok će SUZUKI doći sa friškim modelom :mrgreen: :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
:anger: :anger:
Ali, imat će HONDA i YAMAHA, a i ovaj KAWASAKI vremena da se pripreme i izvuku i zadnji atom snage dok će SUZUKI doći sa friškim modelom :mrgreen: :mrgreen:

Kak stvari stoje,Sukac od starog-novog(5 (pet)godina) modela nema baš neku konkurenciju.Znaći Sukac je tu od ve do ve :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops:
 
Ma ga je*** netko bu skinul prije ili kasnije, mada mi se dopada u 3PM, odma mi je poslje HONDE u srcu. Pogotovo pripremljen tak za stazu, sa viskokim zadnjem krajem, zgleda do jaja.
E mora da sam te sad iznenadil sa tom izjavom, aaa zemo :?: :mrgreen: :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
Ma ga je*** netko bu skinul prije ili kasnije, mada mi se dopada u 3PM, odma mi je poslje HONDE u srcu. Pogotovo pripremljen tak za stazu, sa viskokim zadnjem krajem, zgleda do jaja.
E mora da sam te sad iznenadil sa tom izjavom, aaa zemo :?: :mrgreen: :mrgreen:

Zemo natjero si mi slinu u oči :mrgreen: :mrgreen:
Vidim ja polako i ti stasaš u pravog MUŠKARCA :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:
HONDA-biker said:
Ma ga je*** netko bu skinul prije ili kasnije, mada mi se dopada u 3PM, odma mi je poslje HONDE u srcu. Pogotovo pripremljen tak za stazu, sa viskokim zadnjem krajem, zgleda do jaja.
E mora da sam te sad iznenadil sa tom izjavom, aaa zemo :?: :mrgreen: :mrgreen:

Zemo natjero si mi slinu u oči :mrgreen: :mrgreen:
Vidim ja polako i ti stasaš u pravog MUŠKARCA :mrgreen: :mrgreen:

A čuj zemo kaj je, je. Motor zgleda kak spada, ide ko kroz crijeva, više nisu ti u SUZUKI-u šlampavi ko prije. Ali HONDA je ipak HONDA :wink: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja nekak imam osjećaj da Cigara marljivo ispod pulta broji papriku i skuplja zlatne kuglice za novog Sukca kad izađe....istina ha ?...ajde priznaj , ne bumo ti još niš ( zasad )....! :boss: :pistoles: :mrhappy:
 
V-TWIN said:
Ja nekak imam osjećaj da Cigara marljivo ispod pulta broji papriku i skuplja zlatne kuglice za novog Sukca kad izađe....istina ha ?...ajde priznaj , ne bumo ti još niš ( zasad )....! :boss: :pistoles: :mrhappy:

Znaš kak se veli: Ak Bog da sreče,zdravlja i penez imal ga bum :oops: :oops:
 
Cigara said:
V-TWIN said:
Ja nekak imam osjećaj da Cigara marljivo ispod pulta broji papriku i skuplja zlatne kuglice za novog Sukca kad izađe....istina ha ?...ajde priznaj , ne bumo ti još niš ( zasad )....! :boss: :pistoles: :mrhappy:

Znaš kak se veli: Ak Bog da sreče,zdravlja i penez imal ga bum :oops: :oops:

Zemo si rekel da buš kupil HONDU ove godine :wink: :mrgreen: :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
Cigara said:
V-TWIN said:
Ja nekak imam osjećaj da Cigara marljivo ispod pulta broji papriku i skuplja zlatne kuglice za novog Sukca kad izađe....istina ha ?...ajde priznaj , ne bumo ti još niš ( zasad )....! :boss: :pistoles: :mrhappy:

Znaš kak se veli: Ak Bog da sreče,zdravlja i penez imal ga bum :oops: :oops:

Zemo si rekel da buš kupil HONDU ove godine :wink: :mrgreen: :mrgreen:

...a jesi ti Rabuzin..!!! Kaj got ! Ko da ga ne poznaš ... :mrgreen: :whistle:
 
...i ak sve to Bog da , kaj bu bilo ak bu Sukac 2 pedlja manji od 10-tke , pa kaj buš onda ? :misli: :yoman: :placko: :gitara: :banana:
 
V-TWIN said:
...i ak sve to Bog da , kaj bu bilo ak bu Sukac 2 pedlja manji od 10-tke , pa kaj buš onda ? :misli: :yoman: :placko: :gitara: :banana:
Imal ga bim !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Vi ste svi papki...osim izuzetaka...čak se i weki naljutil na mene, a sad i on ide prema temu...SUUUUZUUUUKIIIIIIIIIIIIIIIIII :mrgreen: :mrgreen: