Jura Pavlic juniorski prvak Europe

Robert S

New member
Subota 19. kolovoza 2006. datum koji ce biti zlatnim slovima upisan u povjest hrvatskog motosporta.
Ovo je prvi Hrvatski speedway euro naslov i nadam se ne i zadnji.
Speedway je u Hrvatskoj na samoj margini motosporta (i sponzorstvima i po interesu medija) i njeguje se samo u Medjimurju. Samim tim ovaj rezultat 17 godisnjeg vozaca ima jos vecu tezinu.
Sjedeci mjesec cekaju ga jos dvije znacajne utrke: finale Svjetskog prvenstva za juniore i finale Europskog prvenstva za seniore.
Ovo je respektabilan rezultat jer u jacim speedway zemljama ima po nekoliko liga i na stotine registriranih vozaca.
Bravo Jura  (y)
 
Bravo Jurica (y) (y) .Kad bi ove naše mudonje koji raspolažu s našom lovom manje trošili na koje-kakve gurače lopti,a više ulagali u naše talente,gdi bi nam bio kraj?Držimo palčeve za naredne okršaje (y) (y) (y) .Bok.
 
Da,toliko mi je bilo drago kad sam to cula.Svaka cast decku vjerovatno ga ceka jos puno takvih stvari.Dugo nisam vidjela tako iskreno odusevljenje pobjedom kao na njegovom licu.
Cestitam... (y)
 
Dugi rad se počeo vračati  s medaljama.
Samo tak i ve dalje i nej mušice v glavo si umisliti
 
Bravo Pavlic  (y)...iskreno se nadam da ćeš sad poslije ovoga uspjeti i unovčiti svoj rad vozeći u nekoj od najjačih liga na svijetu (Švedska,Engleska, Poljska...)
 
BRAVO! Čestitam!  (y)
 
baxy said:
Bravo Pavlic  (y)...iskreno se nadam da ćeš sad poslije ovoga uspjeti i unovčiti svoj rad vozeći u nekoj od najjačih liga na svijetu (Švedska,Engleska, Poljska...)

Moram priznati da sam iznenadjen!!  :shock: Bil sam u uvjerenju da se spidvej prati samo u Medjimurju i blizoj okolini!