K 1200 R

Kawabiker

Active member
Moram priznat da ne volim te naked-e, čak i svojeg zekana mrzim iz dna duše jer puše u sto quraca.........ali ovaj BMW mi je do jaja........... :shock: :shock: :shock:

Šta kažete :?: :?: :?:


 
u jebo budale :mrgreen: , mrzi svoj motor, zemo, kad te vidim lupil te bum da se buš srušil
kak moreš svojeg kawića mrzit, a ta rugoba od bembure te očarava, pak si pil :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
u jebo budale :mrgreen: , mrzi svoj motor, zemo, kad te vidim lupil te bum da se buš srušil
kak moreš svojeg kawića mrzit, a ta rugoba od bembure te očarava, pak si pil :mrgreen:

pa kad puše u 100 pi*di materina.........jebo veter i puhanje.......nemreš se vozit jebote...... :evil: :evil: :evil: .......od jada bi se napil ....... :recine:
 
pa stavi neki plexi, a mislim da ti se suvozačica ne buni kaj puše :mrgreen: :mrgreen:
dobra suvozačica, mislim na onu od jučer :mrgreen: :mrgreen:
 
a čuj zemo, kawića i nju nemreš istovremeno čuvat, ti sad biraj :mrgreen: :mrgreen:
 
BMW nikako da napravi neki normalan dizajn, skoro svi rade prekrasne motore, ali oni nikak i nikak, tko to dizajnira
 
Chris Bangle aute, a za motore ne znam. Ovaj mi je fakat odličan, u živo još bolji, motor je do JAJA........extravagancija........upotpunjena sa 162 konja........ 8)
 
Kawabiker said:
Chris Bangle aute, a za motore ne znam. Ovaj mi je fakat odličan, u živo još bolji, motor je do JAJA........extravagancija........upotpunjena sa 162 konja........ 8)

MT-01 je ekstravagantan, ali je istovremeno i lijep motor, a ovo je ružno ko grob nakon kaj je 2 tjedna padala kiša po grobu :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
a čuj zemo, kawića i nju nemreš istovremeno čuvat, ti sad biraj :mrgreen: :mrgreen:

Nemoj dva put reč', imam DiscLock za bike, a i pendrek od 150 žilnog kabla ispod sica....... :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
MT-01 je ekstravagantan, ali je istovremeno i lijep motor, a ovo je ružno ko grob nakon kaj je 2 tjedna padala kiša po grobu :mrgreen:

Ne rise, nisi ga videl, da ga vidiš, opal bi ti jezik van.......... :dobar: ....... :shock: :shock: :shock:
 
Kawabiker said:
HONDA-biker said:
a čuj zemo, kawića i nju nemreš istovremeno čuvat, ti sad biraj :mrgreen: :mrgreen:

Nemoj dva put reč', imam DiscLock za bike, a i pendrek od 150 žilnog kabla ispod sica....... :mrgreen:

ups :skriven: :mrgreen: :mrgreen:
 
A to je jedan od onih silnih kaj su nam obečani na test... :evil:
 
Motor sigurno bolje izgleda uživo nego na slici,i ne bi me uopće čudilo da se i bolje ponaša od MT-a na cesti (upitno je koliko se on i MT mogu smatrati istom klasom,glede usporedbe,nekako su prevelike razlike među njima).Doista BMW cijelo vrijeme ide nekim svojim putem,kad je u pitanju dizajn,i ponekad ga je stvarno teško shvatit,ali kvaliteta im se ne može poreči.A o cijenama je bolje ne raspravljati.
 
Jedino mi na ovome motoru ne mogu sist nikako ova "štraloćasta" (razroka) svitla. Inače mi je odličan.