K 1200 S novi policijski presRRetač.......!!!!

sječam se nakon jedne tekme dinamove uletel je murjak tipu koji je visel s nekog drveta i pjeval(dinamo je pobedil)
i viče liku odozdola:pOJEDINAC SIĐI S BILJKE :LOL:
 
tomee said:
sječam se nakon jedne tekme dinamove uletel je murjak tipu koji je visel s nekog drveta i pjeval(dinamo je pobedil)
i viče liku odozdola:pOJEDINAC SIĐI S BILJKE :LOL:
:rofl: :rofl:
GENIJALAC!!!
 
tomee said:
cela tranvajska umire od smjeha a on se zbunil :LOL:
Ta izjava mi je pregenijalna da bi bila izrečena od milicajca kojeg se tako lako da zbunit.
Sada samo čekam prvog intelektualca na grani, pa da je i ja upotrijebim...
:mrgreen:
 
Pa što onda, mi seeionako svi vozimo po propisima tako da mogu kupit i maseratije.... niš koristi ionako..... :mrgreen:
 
POLICAJCI U ZADNJE VRIJEME OČIGLEDNO IMAJU PREVIŠE SAMOUBILAČKOG NAGONA!!!!I PREVIŠE NAŠE LOVE
 
bikerboy said:
POLICAJCI U ZADNJE VRIJEME OČIGLEDNO IMAJU PREVIŠE SAMOUBILAČKOG NAGONA!!!!I PREVIŠE NAŠE LOVE

Kod nas se kaže : "KAD DJECA IMAJU NOVACA I KRAMARI TRŽE!"
M900 :misli:
 
Ne volim kad murija bilo kaj kupuje, :palacdolje: s tim motorom nebudu nikakvog razbojnika uhvatili nek možda nekog s slabijim motorom koji se otpeljal 20-50 već nego je na znaku napisano. Bolje da su kupili i da su tu lovu uložili za suzbijanje i lovljenje kriminalaca koji pljačkaju banke i dilaju drogu. To kaj budu oni uhvatili 15 motorista mjesečno -  :eek:pakoljut: i potrošili naš benzin, naše ulje, naše gume itd....
 
Sasa MK Motori said:
Opet neko pere lovu :mrgreen:

U principu tu nitko ništ' nemre čopit sa strane, jer oni ta vozila plaćaju, ili u gotovini, ili na kredit, tako da mislim da pranja nema nikakvog, neće platit 10 auta za cijenu 4 ili slično, pa se u ovih 6 vozi netko "za po doma".......

Nego, jel' čopio koga s foruma koji presRRetač do sada....?!?!?!

Da čujemo iskustva...........!!!!!!
 
(y) (y) (y)

tak i treba, ako me već moraju hvatati, neka to bude na bemburi... možda se usudim i bježati, hehehehehh
 
Kawabiker said:
Nego, jel' čopio koga s foruma koji presRRetač do sada....?!?!?!

Da čujemo iskustva...........!!!!!!
bio sam ja sa ujakom u auto kad su nas prije rijeke snimili na 250km/h!Zaustavila nas je obična patrola na naplatnima te smo morali čekat da dođu presretači koji su nas snimili!
 
bikerboy said:
bio sam ja sa ujakom u auto kad su nas prije rijeke snimili na 250km/h!Zaustavila nas je obična patrola na naplatnima te smo morali čekat da dođu presretači koji su nas snimili!
I onda netko kaže da presretači ničem se služe...
:mrgreen:
 
Cigel said:
Ne volim kad murija bilo kaj kupuje, :palacdolje: s tim motorom nebudu nikakvog razbojnika uhvatili nek možda nekog s slabijim motorom koji se otpeljal 20-50 već nego je na znaku napisano. Bolje da su kupili i da su tu lovu uložili za suzbijanje i lovljenje kriminalaca koji pljačkaju banke i dilaju drogu. To kaj budu oni uhvatili 15 motorista mjesečno -  :eek:pakoljut: i potrošili naš benzin, naše ulje, naše gume itd....

Kad netko opljacka banku nemres mu kaznu naplatit.  :mrgreen:
Al realno treba malo uvest reda na cestu...
S brzim autima se donekle slazem, samo sto netrebaju bas bit BMW. Ovo s motorima je bezveze.