K: autiĆ

Matek

Well-known member
neki manji auto 2-3 hiljade eura

da ne troši puno...

za jednu žensku osobu...

ne razvaljotine nego nešto kaj bu išlo par godina

(y)

 
i ja isto tražim pa ako ima više na lageru slobodno nam nudite... s time da pregovarate samo sa Matek-om  :jesus:
 
http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-106-106-xs-oglas-20653935

Nema lomjenja cijene,moze malo nize i amen.
Odmah u startu da sjebem one koje vole se cijenkat.
(y)
 
more i zamjena za nindžu

a more i nindža +moja gotovina

a more i samo gotovina  :mrgreen:
 
pa ovaj pežo ti je ključ za ključ, ideal :mrgreen:
 
Nikakve zamjene me ne zanimaju,samo kes....i to u kunama.
Solarno placanje,pare na sunce!!!!
:mrgreen:
Nismo u njemackoj da placamo u eurima!!!
(y)
 
po ovom kak pišeš se čini da si stvarno sam sebe uvjerio da će ti netko dati tu lovu za mali pežo star  skoro 20 godina :LOL: :LOL: :LOL:
 
ja nekidan proda C5,2.0 hdi,210000 km,2004,nove gume,novi diskovi i plocice,servis obavljen,hidraulika tip-top,klima sredena,tek registriran,prvi vlasnik,auto koristeno samo za put,garaziran,nikad u sudaru,nidu ni trunka hrđe..za 3000 ojra..pa sad ti gledaj razlike
 
MOONSHIELD said:
po ovom kak pišeš se čini da si stvarno sam sebe uvjerio da će ti netko dati tu lovu za mali pežo star  skoro 20 godina :LOL: :LOL: :LOL:

Ako dobije 1200 eura može i počastiti kupca  (y)
 
Stvarno ne serem, moja kolegica s posla je prije 10-ak dana takvog Pežoa parkirala iza kuće jer je istekla rega i kaže da joj je bez veze stavljat ga na njuškalo jer nemre ni 2000 kn dobit za njega...ne znam...njezin je crveni, možda limarijski nešto lošiji od ovog...ali do zadnjeg dana se vozila na posel s njim... :misli:
 
Aj se raspitaj ako nije bed...

ja trazim sestri nekakv autic, tu u zadru stalno je na bicikli, a auto joj triba da se ne smoci kad je kisa...

tako nesto bi bilo idealno...
 
Budem ti javio kad ga prodam  8),svaka roba ima svog kupca.
Meni nije hitno,imam novi auto....kruha gladan nisam!!!!
(y)
 
I da prije malo jace od godinu dana sam prodao sestrinog narancastog petora vrata pola mjeseca registriranog za slicne pare.
Amen
 
podsjećaš me na nekoga s foruma :mrgreen: samo što on ipak ima kudikamo bolju robu i puno je bliže realnosti :LOL:
 
B.E.R.O. said:
I da prije malo jace od godinu dana sam prodao sestrinog narancastog petora vrata pola mjeseca registriranog za slicne pare.
Amen

Polo je njemac a to je kod nas amen a pežoić je francuz i moš ga jebajit za naš narod
 
nemam niš protiv bere i svatko zna kaje uložil i može tražit za svoj auto kolko god oče....

samo za te pare kupiš pežojića 206 5 godina mlađeg  (y)