K: auto

Franco_Ri

Member
Kupujem auto za curu, treba joj za na posao i natrag.
Benzin, diesel svejedno samo da je u ok stanju.

Pozeljno manji gradski autic tipa twingo, clio, corsa, ...
Do 3000€

(y)
 
za tu lovu se kupi kanta u koju se konstantno ulaže i nikad se auta nema  :palacdolje:
 
DA-IM said:
za tu lovu se kupi kanta u koju se konstantno ulaže i nikad se auta nema  :palacdolje:

Nebi se složio.
Ja sam prodao u zadnje tri godine dva mala auta za 3.500 Eur.
Jedan Clio 1,5 dci i jedan Fusion 1.4 tdci.
Oba su bila bez greške, servisirana, registrirana,s klimom, novim gumama itd....bez kune ulaganja.
I odmah su se i prodali
(y)
 
DA-IM said:
za tu lovu se kupi kanta u koju se konstantno ulaže i nikad se auta nema  :palacdolje:
Ni ja se ne slažem. Održavanje jefitinih autiju je čak i jeftinije od skupljih, obično su i novi dijelovi jeftiniji, a i manje te smetaju sitnice tipa hrđe, lupkanja i sl. Kad auto stane, onda se uloži kolko treba i teraj dalje. Dok kod skupljih uvijek ideš preventivno mijenjat stvari, jer eto, auto je dobar i "isplati" se ulagati.
Dalo bi se još raspravljat o tome koji je auto "najisplativiji" al nije mjesto ni vrijeme za to.
 
DA-IM said:
za tu lovu se kupi kanta u koju se konstantno ulaže i nikad se auta nema  :palacdolje:
da, ako kupiš 20 godina stari bmw ili mercedes za tu lovu (y)
 
Ako te zanima Škoda Citigo sa 30ak tisuća km, vozila ženska osoba, auto tip-top, javi. samo je cijena 40.000 KN. Pa ako odlučiš povećati budžet :)
 
Igoreta said:
206 cc?
:misli:

Ne pase joj to ali hvala  (y)

*Brzi* said:
  Pogledaj:  http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=255201.0

Javim se na PM  (y)

Johnny047 said:
Ako te zanima Škoda Citigo sa 30ak tisuća km, vozila ženska osoba, auto tip-top, javi. samo je cijena 40.000 KN. Pa ako odlučiš povećati budžet :)

Hvala ali preskupo mi je
 
toecutter said:
Nebi se složio.
Ja sam prodao u zadnje tri godine dva mala auta za 3.500 Eur.
Jedan Clio 1,5 dci i jedan Fusion 1.4 tdci.
Oba su bila bez greške, servisirana, registrirana,s klimom, novim gumama itd....bez kune ulaganja.
I odmah su se i prodali
(y)

smatram da kod tako niskih cijena i tih 500 ili 1000e itekako puno znači,
jedan moj prika kupio golfa 4 dizela i uvik se hvalio kako ga je jeftino dobio
jbg,u samo dva miseca od kad je kupio to auto ima je 1100e ulaganja,od cilindra kvačila do getribe  :palacdolje:
poanta,nema dobrog a jeftinog auta,to ne postoji  (y)
 
DA-IM said:
smatram da kod tako niskih cijena i tih 500 ili 1000e itekako puno znači,
jedan moj prika kupio golfa 4 dizela i uvik se hvalio kako ga je jeftino dobio
jbg,u samo dva miseca od kad je kupio to auto ima je 1100e ulaganja,od cilindra kvačila do getribe  :palacdolje:
poanta,nema dobrog a jeftinog auta,to ne postoji  (y)

Slažem se , imam i ja takvih par primjera, često 500 eura više znači 1000 eura manje  :mrgreen:
 
DA-IM said:
smatram da kod tako niskih cijena i tih 500 ili 1000e itekako puno znači,
jedan moj prika kupio golfa 4 dizela i uvik se hvalio kako ga je jeftino dobio
jbg,u samo dva miseca od kad je kupio to auto ima je 1100e ulaganja,od cilindra kvačila do getribe  :palacdolje:
poanta,nema dobrog a jeftinog auta,to ne postoji  (y)
nisi u pravu i to ti velim iz prve ruke, ne od susida ili prike (y)
 
pa uz današnje cijene dijelova da ne nabrajam dućane... za neki manji autić pros cijene 20-25tkn... dijelova 7000kn se kupi živo čudo, da doslovno restauriraš auto...tako da defitnivno se može za malo para imati stvarno solidan autić...a primjera koliko hočeš
 
toecutter said:
Slažem se , imam i ja takvih par primjera, često 500 eura više znači 1000 eura manje  :mrgreen:

baš to,kad se auto kupuje a tržište rabljenih postoje tu itekako svakih pa i 200e puno znači  (y)
 
MOONSHIELD said:
da, ako kupiš 20 godina stari bmw ili mercedes za tu lovu (y)
Sa ovim se u potpunosti slažem,može se kupiti dobar auto za malo para ali onda treba znati šta hoćeš i maknuti se od skupih marki  (y)
 
DA-IM said:
smatram da kod tako niskih cijena i tih 500 ili 1000e itekako puno znači,
jedan moj prika kupio golfa 4 dizela i uvik se hvalio kako ga je jeftino dobio
jbg,u samo dva miseca od kad je kupio to auto ima je 1100e ulaganja,od cilindra kvačila do getribe  :palacdolje:
poanta,nema dobrog a jeftinog auta,to ne postoji  (y)
Taj i nije baš pametan jer kod nas ne postoji jeftin golf  (y)
 
Za ovo garantiram, ali premašuje budžet....

Njuškalo, broj oglasa: 21252036
 
Dene said:
Sa ovim se u potpunosti slažem,može se kupiti dobar auto za malo para ali onda treba znati šta hoćeš i maknuti se od skupih marki  (y)
skupe marke = skupo održavanje
prva 3 auta, honde, prastare krame za šaku eura, mali potrošači, dijelove kupiš na kiosku, prosta mehanika, nepoderivo, benzinac 1,4-1,6 ne guta preko 7-8 litara, još ak podnosi plin pa se voziš za parsto kuna mjesečno
no, prosječan hrvat ne vidi dalje od švabe i dizla