K: dRRlog do 16.000 kn - ko kaj nudi?

Johnny047

New member
Frend skupio 16.000 kn i kupuje nekakav dRRlog...
600 ccm +
1998. g. +

Znači R ili nekaj kaj vuče na R  :mrgreen:

Novci su u žepu i dolazi po njega danas, sutra, prekosutra...

Ako ko kaj ima za prodat ili zna za kaj takvoga, javite...
 
ne kužim, zakaj se ne javi Đoniju1, on je kupio Fantastičan Motor za manje para, prvi vlasnik, nikad na drvo, servisna enciklopedija, prala vlasnica, za neprecijenjenih soma ojra registriran 4 godine


Srki
 
  :jesus:
A i nije baš tako kako se priča...
Da se zna koliko sam to govno platio,tek onda bih bio glavna forumska sprdnja    :LOL:

Nego,imam ti ja za tvog frenda cbr600F za tu lovu...1996,sve full da ne nabrajam,pali i vozi 

R bolje nek odmah bolje zaboravi,slab je s lovom    (y)
 
Johnny 1 said:
  :jesus:
A i nije baš tako kako se priča...
Da se zna koliko sam to govno platio,tek onda bih bio glavna forumska sprdnja    :LOL:

Nego,imam ti ja za tvog frenda cbr600F za tu lovu...1996,sve full da ne nabrajam,pali i vozi 

R bolje nek odmah bolje zaboravi,slab je s lovom    (y)

Ma neće taj jer je baš danas prodao takvog  :mrgreen:

Ako bude još kaj, javi...
 
zato jer ti je 2 hiljade evra u sloveniji taman da odeš tam najedeš napiješ isprdiš i platiš sve papire s regom....

znači kratak je jedno 4 hiljade evra za neki motor....  :mrgreen:
 
Budžet premalen,ambicije prevelike i dobiješ ovo...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10995182

...a u hr čak ni to,jer nitko više nije normalan    :mrgreen:
 
Meni došel kupas sa 4 četri strucnjaka gledat motor,uglavnom okrenuli se na peti kad su vidjeli da naljepnice nisu ispod laka.....
Pitam ih dali su ikad bili blizu novog motora,oni kazu da i da preko naljepnica treba biti bezbojni lak u originalu....

aj bok
 
Za te pare moze kupiti jedino dobar RSV i da se vozi :wink:
 
Ninja said:
Meni došel kupas sa 4 četri strucnjaka gledat motor,uglavnom okrenuli se na peti kad su vidjeli da naljepnice nisu ispod laka.....
Pitam ih dali su ikad bili blizu novog motora,oni kazu da i da preko naljepnica treba biti bezbojni lak u originalu....

aj bok
Kaj nisi pustil cucke da ih isprate (y) :LOL:
 
Sip said:
Za te pare moze kupiti jedino dobar RSV i da se vozi :wink:
ne znam kakvo je trenutno stanje jer ne pratim, ali pred godinu dana je rsv bio best buy, bilo je lijepih primjeraka za sitnu lovu (y)
 
nema edit, ima 3 naoko solidna primjerka (s time da mi je jedan poznat :mrgreen: ) do 3 kile, s time da onaj za 2200 fkt ok izgleda (y)
 
Jedini i veliki problem, inace dobrog motora, kaj ga niko nece
Nemres nis kupit za navedenih 2soma al rsv stoji
Ko da imaju kugu..samo kaj djeca prstom ne upiru  :misli:
 
al realno, solidno očuvani rsv nikad neće vrijediti manje, tu moš popušit 100-200 eura plafon (y)

a svemirski brod je za većinu motora koje moš kupit za tu lovu :mrgreen:
 
Srki said:
ne kužim, zakaj se ne javi Đoniju1, on je kupio Fantastičan Motor za manje para, prvi vlasnik, nikad na drvo, servisna enciklopedija, prala vlasnica, za neprecijenjenih soma ojra registriran 4 godine

boldano  :LOL: :LOL:
za ovu lovu poštenog pjađa ne može kupiti  :palacdolje:
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-750-srad-oglas-19045364

Evo jedan al malo stariji