K:GSXR,ZX ili CBR

Ninja

Well-known member
Kupujem hitno
Nepadani GSXR,ZX ili CBR
poznate proslosti
ne stariji od 2009.


 
Onda treba naglasiti...već sam pomislio da su baš svi na Njuški razbijani..
Izgleda mu se osladilo zadnji put sa gixerom,pa hoće opet voziti za badava    :mrgreen:
 
GSXR=8000
ZX    =7000
CBR  =6000

Prvi vlasnik,nove gume,registracija,dva ili tri kljuca,OEM komplet alata, servisna knjižica, korisnicke upute, pozeljna kopija racuna
 
Ninja said:
Ispod koje cjene?
Po 'iljadu niže od gore navedenih cijena...ali ovo sad je više-manje ok,ti drlozi ni ne vrijede više... :mrgreen:
Jedino je problem pronaći tako nešto  sa svim tim điđama koje uredan vlasnik treba sačuvati i imati... :misli:
Lik od mene kupi cbr,dam mu 2 ključa...od SB do ZG je već uspio jedan izgubiti    :LOL:
 
Solidan cijenik samo ja bi điksera k9 platio do max 7.5, desetku 09 max do 6, ceberusu bi izbacio ili ako naleti koja 09 za max 5 i ubacio bi jos BB dao bi cca do 7 al samo ako je doooobra.
A od 2011. Ninja, bimer, rsv4 aprc, sto jeftiniji tim bolji  :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
Po 'iljadu niže od gore navedenih cijena...ali ovo sad je više-manje ok,ti drlozi ni ne vrijede više... :mrgreen:
Jedino je problem pronaći tako nešto  sa svim tim điđama koje uredan vlasnik treba sačuvati i imati... :misli:
Lik od mene kupi cbr,dam mu 2 ključa...od SB do ZG je već uspio jedan izgubiti    :LOL:

Dobro je...mogao je i oba negdje zgubit  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ma pravo uredan momak,zato me i začudilo kad sam čuo da je već posijao negdje rezervni ključ        :paper:
 
Pogledaš www.moto.it i biraš za te novce kojeg god od tih! Ima onih koji će reć ko zna kaj kupuješ, al kad vidiš stanje ovih kod nas mislim da na gubitku nisi nikako, a ak je i lošiji uvijek ti ostane prostora za prodaju!  :mrgreen: