K: Louis katalog - 2016

DA-IM

Well-known member
prije sam ga nabavlja tu na jednom kiosku ali ga više čovik ne drži,
ako neko iz zg-a zna di se ima kupiti i ako ima gori može mi javiti na p.m. plaćam mu cipelarinu/putarinu  :mrgreen:
 
Planiram u subotu do louisa, pa bi volio vidit u katalogu kaj se nudi, moram se javit čovjeku ako ima još koji
 
on obično ide ponedjeljkom..
ima tema o tome, tu je i kontakt...
samo se potrudi prolistat
 
DA-IM said:
prije sam ga nabavlja tu na jednom kiosku ali ga više čovik ne drži,
ako neko iz zg-a zna di se ima kupiti i ako ima gori može mi javiti na p.m. plaćam mu cipelarinu/putarinu  :mrgreen:

Bocojaki na temi "Louis" , dobijes gratis. Covjek je  (y) (y) (y)
 
cca 2 tjedna , free shipping :) https://www.louis.de/service/katalog-bestellen
 
hondamoto said:
cca 2 tjedna , free shipping :) https://www.louis.de/service/katalog-bestellen
Si siguran :misli:?

"Please note: the catalog is only available in German"!
 
godinama ga već dobivam :) prije , kad još nije RH bila na popisu pored grada napišeš Kroatien a zemlja Njemačka pa je stizao :) Sad je i RH na popisu
 
hondamoto said:
godinama ga već dobivam :) prije , kad još nije RH bila na popisu pored grada napišeš Kroatien a zemlja Njemačka pa je stizao :) Sad je i RH na popisu
Veli Many Thanks! Your catalog order was transmitted to us. Dal bude došao bumo vidjeli.

Off topic, stvarno mi nije jasno u 21 stoljeću čemu troškovi izdavanja kataloga i slanja kupcima kad sve imaš on-line.

Da stvar bude bolja, katalog sam prelistao on line :D.
 
dođe :) jedino ako ga poštar ne baci u kanal obzirom da ima 2 kg u njemu  :mrgreen:
 
neznam zas al to mi je uvijek najdraze stivo kad sam na onom malom mjestu ( WC )- online mi nije prirodno nekak, a cuj ak zafali papira dobro dode  (y)
 
hondamoto said:
dođe :) jedino ako ga poštar ne baci u kanal obzirom da ima 2 kg u njemu  :mrgreen:

Mjesec dana prošlo, poštar ništa ne donosi :(
 
ni meni još nije došao :(  doći će , bar mi je dosad stizao uredno .
 
DA-IM said:
zašto se niste javili dotičnom spomenutom forumašu i imali ga već odavno ?  :mrgreen:

Trenutno ništa ne trebam iz louisa a nisam ga htio zamarati samo s katalogom :)