K: Motocikl ispod cijene (cca 2000€)

Igoreta

Well-known member
Dakle, kao što naslov kaže, kupujem motocikl ispod cijene, okvirno 2000€.
Čisto da naglasim, u obzir ne dolaze motori koji su na njuškalu izvješeni za te novce, nego netko tko si je zamislio cijenu ipak malo previsoku ali ne želi staviti toliko nisko da ne bi ispalo da motor ne valja.
Na vagi sam da li da uzimam uopće motor, da li da nešto dofuram iz njemačke, tak da zapravo čekam "nemoralnu" ponudu. Ako bi za neku "njemačku" cijenu dobio kod nas, super. Znam da ispadam "cigan", ali eto, možda nešto uleti.

Motori koji me zanimaju su sve i svašta, ali prvenstveno cestovno nešto tipa Z750, uglavnom preko 600ccm. R mi nije špica, ali mogu razmotriti.

Motor ne mora biti u bajnom stanju, samo da je vozno stanje i da ne moram promijeniti pola motora da bi na nešto ličilo. Idealno bi bilo da je mehanički slab, a vizualno super, jer imam vremena i volje malo šerafiti. Karambol me ne zanima, osim ako je nešto što mi je baš špica, ali onda cijena mora biti debelo ispod 2000€ (odnosno, mogu razmotriti ali uglavnom ne).

Motor kupujem za sebe, a ne za preprodaju, tako da mi nije uopće hitno.

Plaćanje naravno solarno.

Kontakt na PP.
 
Pozabil si napisati da bi bilo poželjno da ti se bajk dopelja doma na pregled, da je prva ruka .Da ne ispada da kudim tvoje želje ali priznaj lijepo : " Cigan sam " , hoću kupiti što povoljnije i to je prava i jedina istina .  (y) :LOL: :LOL: :021:
 
Ne, samo sam lijen gnjaviti ekipu preko njuškala, zivkat i supštat 500+ €.
Od 5 istih oglasa, 2 će spustit sigurno, ali ne da mi se gnjavit ovu drugu trojicu.

Ne treba mi dopeljat motor doma, mogu ja i sam po njega.  :jesus: Čak i s prikolicom, tak da ne treba niti biti regan.
 
Vjerujem da će se ovim inicijalnim postom pokrenuti lavina na Njuškalo.hr ! I ja se blježim sa štovanjem . :LOL: 8) :021:
 
Pa svi znamo da je forum mjesto za sve "vrsne" ideje koje raznolikom puku mogu pasti na pamet.

Dok njuškalo s druge strane...

Uglavnom, vidim da će uskoro moderator morati brisati oglas...
 
Ja kupujem 10 motocikala ispod cijene i ujedno prodajem iste 100 EUR skuplje.
Ili mi samo dajte 100 EUR, svi vi koji imate motocikle i bok...da se ne zajebavam sa preprodajom. :mrgreen:
 
Maestral said:
Ja kupujem 10 motocikala ispod cijene i ujedno prodajem iste 100 EUR skuplje.
Ili mi samo dajte 100 EUR, svi vi koji imate motocikle i bok...da se ne zajebavam sa preprodajom. :mrgreen:
                To se zove poduzetnički duh u Rvata . (y) :LOL: :021:
 
Upisujen se u znatiželjne pratioce ove urnebesne teme :)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
A da napises da kupujes motor iznad cijene, odmah bi ti se javilo 1000 ljudi.

Jebena vlada....
 
za te novce se da kupiti pristojni thundercat, prvi 636, vtr1000f i nešt slično puno prije nego uredni z750 (y)
 
Zadnja thunderica je izašla negdje 98me ,prvi 636 bez ubrizgavanja tu negdje ,veteer isto .Tak da mislim da mu je to prestaro po parametrima koje išče .Ili se varam .A sa Z750 se baš i ne bu usrećil ,klimav je to bajk sveukupno ,osim agregata .  8) :shock: :021:
 
Kawah said:
Zadnja thunderica je izašla negdje 98me ,prvi 636 bez ubrizgavanja tu negdje ,veteer isto .Tak da mislim da mu je to prestaro po parametrima koje išče .Ili se varam .A sa Z750 se baš i ne bu usrećil ,klimav je to bajk sveukupno ,osim agregata .  8) :shock: :021:
da su i 20 let stareši, navek bi raj zel nekaj takvoga nego toga zajca..
po meni ni problem kaj čovek traži, nego ako uz te 2000 nema još bar 2000 sa strane :mrgreen:
 
Kak sam i rekel, ne iščem maoter u extra mint stanju. Znal sam da bude pametnih (kakvih na forumu uvijek ima). Zeca sam navel kao primjer jer mi je trenutno sad to interesantno, pogotovo S. Trenutno ima jedan u šfabiji koji pikiram. No ne mislim dat 3000€ kolko kod nas na njuški traže. Ima ih i za manje, ali sam si zacrtal sad nekih 2000€ a kasnije mogu uložiti još nešto, zato sam i napisao da ne treba biti super stanje.
Prošlu zimu sam imao prilike uzeti 2 FZ6 za tu lovu, ali mi tada nije pasalo, a i već sam imao Fazera. Sad gledam nešto malo drugačije.
Znam da nekima ispadam nerealan, ali kad sam prodavao sva svoja vozila uvijek sam spustio cijenu i prodao. Sad čekam da neka dobra duša (ili panj po nekima) napravi isto, ali bez da to dođe do oglasa i ga ga ljudi gnjave s glupim pitanjima.
 
Nije stvar dobra ili losa dusa. Meni se nekad neda jebat po njuskalu. I onda ga dam nekom tko me nece jebat u zdrav mozak.

Koliko bi malo losiji z750 triba vridit?  :LOL: :LOL: :LOL: Pa CBR1000RR 2007 u top stanju se prodaje za 4000 eur godinu dana registriran s novim gumama.

Sretno, siguran sam da postoji netko tko ce ti dat motor za normalne novce.
 
Onda je ovo pRRilika  :mrgreen:
Kawasaki Z750
Godina: 2007.

Cijena: 4700€