K: Prijevoz bicikla iz Essena u Zagreb ili Zadar

Vez

Active member
Dakle kupio sam bicikl u Essenu u Njemackoj. Bicikl je rastavljen, spakovan u kutiju dimenzija: duljina 1.3 metra, sirina 0.3 metra i visina 0.8 m. Mozete li mi preporuciti nekoga tko se bavi prijevozom da se obratim. Bicikl moze dovesti do Zagreba ili jos bolje do Zadra. Tocnije mogu ga sacekati na naplatnim kucicama od Zadra tako da ne mora silaziti s autoceste. To bih volio obaviti kroz slijedeci tjedan ako je moguce. Ali nije u dan.
Sve ponude i prijedloge mozete pisati u komentare ili na PP.
Hvala lijepa.
:zelje:
 
Jesi li to probao riješiti nekom autobusnom linijom, znam da funkcionira unutar RH za neku sitnu naknadu vozaču :wink:
 
Ideja je dobra i logicna. Ali ja uvijek na basam na neke munjene likove. Ovaj hoce da mu se paket pokupi na kucnom pragu... Ne zeli ici ni do poste ni do kolodvora. Vjerojatno ima neki svoj razlog ali mi to poprilicno komplicira stvari. On je predlozio da kurirska sluzba to pokupi i odnese a cifra je da padnes na guzicu.

 
Kaze meni Vez ej aj da prodamo Zeca kupit cu novi.....

Ja naivan mislio motor...  :mrgreen:
 
Da, nije po baš tako jednostavno i jeftino.
Ja sam se iznenadio kad sam nešto isto trebao dovesti iz Njemačke.
Na kraju mi je dostavio Gebruder Weiss. Probaj s njima. Samo, moja roba je bila na paleti.
 
Vez said:
Ideja je dobra i logicna. Ali ja uvijek na basam na neke munjene likove. Ovaj hoce da mu se paket pokupi na kucnom pragu... Ne zeli ici ni do poste ni do kolodvora. Vjerojatno ima neki svoj razlog ali mi to poprilicno komplicira stvari. On je predlozio da kurirska sluzba to pokupi i odnese a cifra je da padnes na guzicu.
u essenu imam ovih dana neku kombinaciju da mi se pokupi motor.. Pa mozda te ubacim ako se dogovorimo