k6 ili k7

macak zx6r

New member
evo jedna mala Anketa. SUZUKI k6 ILI SUZUKI K7,ZAŠTO?
 
1000ccm
 
je da vozim kawu,al ko bog da ovaj bi triba biti moj budući (y) (y) a je dobar nema šta,samo nabacit yoshimuru i peglajjjjjjjjjjjjjjjj
 
imaš pravo,mada mi je sprijeda malo lipša šestica
 
Ak ti je svejedno i ak imaš tolko nofci da ti je svejedno onda kupi k7, jer novije bi trebalo uvjek bit bolje!  (y)
 
ako ti je 600 lijepsi, a ti bi 1000, onda ti je rijesenje 750...  8)
jer izgleda ko 600
 
Zildjian said:
ako ti je 600 lijepsi, a ti bi 1000, onda ti je rijesenje 750...  8)
jer izgleda ko 600

On je mislio na k6, a ne na 600 ccm  :LOL:

Pa da za novu k7-icu bi se i ja odlučio  :wink:
 
Sporier5 said:
On je mislio na k6, a ne na 600 ccm  :LOL:

Pa da za novu k7-icu bi se i ja odlučio  :wink:
to mi je kad citam bez kočnice  :mrgreen:
 
pa u savkom slucaju k7
 
a zasto k7 pa jer je novi model ipak bolje kupit noviji nego stari model a novi motorr
600 je malom preslabo 1000 prejako 750 taman
 
ni jedan, što novije to ružnije...model '03 do bola, kawe '03 do brača, honda isto, yamaha naravno i ružna i loša standardno....ali ovo novo sve otužno...ko neke dječje igračke, sve plastičnije i neozbiljnije izgledaju i sve su manji...

a vi što pričate da je 600 preslab vjerujem da ne možete iskoristit ni šestinu tih 600 ccm i zato pssssssssst...
 
i ja mislila...:mrgreen: onda sam skužila da nije, ali sam pomislila da mu hje to alter ego...za kad se osjeća mlad...:LOL:
 
dizajnerski K6 , tehnicki K7 ...  :wink:
 
mislim da vec pomalo samo izgled ( i mozda malo k***enje faktor) igraju ulogu. koliko je razlika k6 ili k7 na stazi u rukama profi vozača?  razmisli malo o svojim prioritetima i da li ti se isplati potrosit razliku u cijeni s obzirom na sta ces dobiti/izgubiti.