kablovi svjecica "na komad" - gdje kupiti?

James1100

Active member
Trebam 2 komada jednake duzine. Po ducanima samo setovi po modelima. Od Guzzievih dealera sam ionako odustao, a neda mi se skretat po Italiji za dva kabla.
Naravno, moraju biti komletni sa gumenim lulicama.
Ili ako netko ima volju izmjeriti duzinu kablova na bmw boxeru pa da naletim u Tomic  :misli:
 
odi u tomos,uzmi na metar pa si reži koliko ti treba..
i odi u autokrešo..za 40kn kupiš NGK lulice..

voila..  (y)
 
Imas ih tu: http://www.motormania.hr/
U njihovu trazilicu upisi: kabel.
 
irsel said:
odi u tomos,uzmi na metar pa si reži koliko ti treba..
i odi u autokrešo..za 40kn kupiš NGK lulice..

voila..  (y)

Di u Tomos?
I jel ima zaštitnih gumica za drugu stranu kabla u Kreši. Onih koje dihtaju ulaz u bobinu?


enduro said:
Imas ih tu: http://www.motormania.hr/
U njihovu trazilicu upisi: kabel.

Kurca ne kužim taj web, osim da nije njihov. kakva imam iskustva s Motormaniom, opet ću naručit robu koja će izvana bit isporučena nikad.
 
James1100 said:
Trebam 2 komada jednake duzine. Po ducanima samo setovi po modelima. Od Guzzievih dealera sam ionako odustao, a neda mi se skretat po Italiji za dva kabla.
Naravno, moraju biti komletni sa gumenim lulicama.
Ili ako netko ima volju izmjeriti duzinu kablova na bmw boxeru pa da naletim u Tomic  :misli:


Nemam volju, mjeri si sam  :mrgreen: metar ne moraš nositi, imam cijelu paletu  :LOL:
 
Lolo said:
Nemam volju, mjeri si sam  :mrgreen: metar ne moraš nositi, imam cijelu paletu  :LOL:

Mislim sam starog boxera  :jesus:, tvoj je fini, izolacija od dlake neprcane deve, za takve će me oderat. moram pogledat u podrumu na onom krampu, ali sam u stvari mislio kupovat po dućanima dijelova. Zastupnici su ili u banani ili pretjeruju s cijenama.

Sad sam se sjetio da bi mogao pitat u Kreši za set za BMW boxer  :misli:
Za set za Guzzi su me samo tupo gledali  :mrgreen:
 
Auto Krešo, NGK, mozes kupiti posebno lulice, a posebno lulice sa kablom. Veliki izbor, ravne ili pod kutem, crvene, crne, preporucam silikonske kablove. Ako skines njihovu aplikaciju ili nesto tome slicno, imas 20 posto popusta.
 
Bas...
Pital sam u jednom njiho om ducanu i dobio tupi pogled. Nude na metar, nista slozenog.
Al budem otisao na web, popust imam i ovak  :mrgreen: